Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Sendromsuz Pazartesi: Sohbet muhabbet

Sendromsuz Pazartesi: Sohbet muhabbet

Yine pazartesi yine pazartesi… Ama merak etmeyin! Sizler için harika bir çözümümüz var. Evet belki pazartesi sendromu üzerinizde ancak endişelenmeyin sadece sizin değil herkesin üzerinde. O yüzden kapın birkaç arkadaşınızı ve bu yazıya bir göz atın, çünkü bu yazıda arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz en harika oyunlardan birkaçını sizler için derledik.

 

Payday 2

Old but gold… Aslında çokta eski olmayan bu oyun da artık eski oyunlar arasında. Overkill Software tarafından geliştirilmiş bu soygun oyunu kesinlikle herkesin deneyimlemesi gereken bir yapım. Banka, araba veya ev neredeyse soyulabilecek her şeyi soyabileceğiniz bu tadına doyum olmaz oyun sizleri kesinlikle dünyadan koparacaktır.


Portal 2

PC’de bir arkadaşınızla oynayabileceğiniz belki de en ama en iyi oyun. Portal’dan çokta bahsetmeye gerek yok diye düşünüyoruz çünkü aranızda eğer hala bu efsane yapımın adını duymayanlar varsa daha fazla zaman kaybetmeden oyunu indirmeye başlarsanız kendinize çok büyük iyilik etmiş olursunuz.


Left 4 Dead 2

Zombi oyunlarının en üst sıralarında yer alan bu yapım, 4 kişilik ekiple en oynanması gereken oyunlar arasından çünkü eminiz ki bu oyunu oynamayı size en az 1 veya 2 kişi teklif etmiştir. İyi ki de ediyorlar çünkü bu tadından yenmeyen zombi oyunu korkutmasa da eğlendirmeyi çok iyi başarıyor.


Town of Salem

E tabii ki bu oyunu koymazsak olmaz. Zaten bir çoğunuzda vardır evet tamam ama belki aşağıdaki görsel ve bu yazı size bir daha kendisini oynatmayı düşündürür. Tamam sohbet üzerine kurulu bu oyun kalabalık bir ekiple kesinlikle oynanması gereken oyunlar arasında.


Borderlands 3

Stres topu gibi olan bu seri heralde oyun dünyasının en eğlenceli yapımlarından biri. Gearbox Software tarafından geliştirilip 2K Games tarafındna yayınlanan aksiyon role-playing oyunu 13 Eylül 2019’da yayınlanmıştır. Oyun henüz ülkemizde hala pahalı ancak ikinci oyunu hem ucuz hem de bu yılda bile oynanabilecek harika oyunlar arasında.