Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Fortnite için eklenen Aquaman kostümü dikkat çekiyor

Fortnite için eklenen Aquaman kostümü dikkat çekiyor

Fortnite bir süredir dikkat çeken hamleler yapıyor. Özellikle oyunun içinde yaptığı canlı yayın konserleri ile oyuncularının karşısına çıkan Fortnite, şimdi ise denizlerin kralı Jason Momoa'nın canlandırdığı Aquaman'ı  oyuna taşıyor. Aquaman kostümü ve skini kısa süre içinde Meksika Dalgası etkisi yarattı. 

Fortnite serisinin üçüncü sezonunun ikinci bölümünün planları arasında Aquaman de yer alıyor. Oyun haritası derin sularla dolu olduğuna göre, Fortnite oyun deneyimini bu ortama uyan farklı dinamikler ve karakterlerle özelleştiriyor. DC süper kahramanının dahil edilmesi bu çabalardan birisi.

Üçüncü sezonun ilk bölümünde bildiğiniz üzere karakterin dünyasıyla ilgili çeşitli zorlukları tamamlayarak alabileceğiniz Deadpool karakteriydi. Aquaman olarak oyunu oynamak için su altındaki yetenekleriniz ile ilgili olduğunu düşündüğümüz çeşitli zorluklar tamamlamanız gerekiyor. 

Epic Games tarafından yayınlanan fragman, oyunun bir sonraki bölümü için vaat ettiği ilaveleri de getiriyor. Yeni ayarlara ve ortamlara ek olarak, son derece gelişmiş bir motosiklette sevimli bir yavru kedi olan Kit'i göreceğiz.