Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri PUBG Mobile Orman Macerası modu geri dönüyor!

PUBG Mobile Orman Macerası modu geri dönüyor!

 

Belli başlı değişiklerden sonra ‘Gizemli Orman’ olarak da adlandırılan, PUBG Mobile Orman Macerası modu geri dönüyor. 

Mod, Haziran 1’de çıkış yapmıştı ancak bazı oyuncuların bu modu ofansif bulması üzerine mod yayından kaldırılmıştı. Bu modda eşya, enerji, can ve diğer ‘perk’leri kazanmak için oyuncular totemlerin önünde dua edebiliyor. Müslüman topluluk, İslam’da putlara tapmak yasak olduğu için bunu ofansif bulmuştuTencent bunun üzerine bu modda değişiklikler yaptı. Totemler yerine eşya kutuları getirildi ve dua etme animasyonu da kaldırıldı. Bunun yerine direkt kutulara gidip eşyaları aktif etmeleri dua etmenin verdiği aynı ‘perk’leri kazanmak için yeterli oluyor.  

Orman Macerası klasik Sanhok haritasında oynanabilir. Bazı oyuncular bu haritayı klasik maç olarak aratıyorken rastgele bu moda yerleştiriliyor.  

Mod Sanhok ormanlarına oldukça fazla çeşitli özellik ekliyor. Bu modda eşya kutuları dışında, özel etkiler kazanmak için tüketilebilen, haritaya dağınık halde yerleştirilmiş özel orman meyveleri de bulunuyor. Orman Macerası’na aynı zamanda sıcak hava balonu da eklendi. Oyuncular bu balonu savaş alanını bulmak için kullanabiliyor.  


via: dotesports