Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Fornite’ın 3. Sezonuyla ilgili ortaya çıkan yeni bilgiler

Fornite’ın 3. Sezonuyla ilgili ortaya çıkan yeni bilgiler

Fortnite her zaman PUBG ile kıyaslanan ancak yine de oldukça popüler olan bir Battle Royale oyunu. Renkli dünyası ile kullanıcıları kendisine bağlayan Fortnite yeni sezonu ile yakında karşımıza çıkacak. Fortnite 3.sezon ile ilgili YouTube üzerinden yayımlanan yeni bir videoya göre oyunda bazı yeni eklemeler ve değişiklikler yer alabilir. Bunu açıklayan yaklaşık 500 bin aboneye sahip Tabor Hill, oyunda yeni bazı şeylerin yer alacağından bahsediyor. 

Fortnite geçenlerde sinir bozucu bir araç hatasıyla gündeme gelmişti. Oyun en başından beri yaşadığı bug ve takılmalar ile gündeme gelirken şimdi ise yeni sezonu ile ilgi bazı detaylar ile gündemde yer alıyor. Tabor Hill tarafından paylaşıldığı kadarıyla Fortnite yaz sezonu temasını benimseyecek. Zaten yakında haziran ayına gireceğiz ve bu yeni sezonun da söz konusu mevsime denk gelmesi yaz temasının gelmesini mantıklı kılıyor. Bunun yanında harita için de su temasının benimseneceği bir diğer tahmin. 

Su teması ile birlikte köpekbalığı gibi su canlıları da oyuna eklenecek, hatta oyuncuların bu köpekbalığını bir araç olarak sürebileceğini dahi ortaya koyuyor. Su teması diyoruz da Aquaman kostümü olmaz mı? Elbette olur. Oyun içi görevlerle kazanılacağı eklenen bu Aquaman kostüm hakkında tek bilinen şey bu. YouTuber'ın yayımladığı videoyu aşağıya bırakıyoruz eğer yeni sezon hakkında siz de heyecanlıysanız bu videoyu izleyebilirsiniz.