Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri FIFA 21’e ait bazı görüntüler sızdırıldı! Oyun içinden ilk görüntüler

FIFA 21’e ait bazı görüntüler sızdırıldı! Oyun içinden ilk görüntüler

FIFA 21 için geçenlerde de haber ortaya çıkmıştı. Kapakta yer alacak kişinin ortaya çıkmasının ardından şimdi de bir Twitter hesabının yaptığı paylaşım kafaları karıştırıyor. FIFA 21’nin çıkışının yaklaşmasıyla yapılan paylaşımda, oyunundan önemli görüntüler ortaya çıkmış oldu.

Paylaşılan görüntülerde FIFA 21'in menüsü, bazı oyuncuların yüzleri ve oyunun oynanış dinamikleri gözler önüne seriliyor. Bu ortaya çıkan görüntüler ise kısa süre içinde yayıldı ve FIFA 21’i bekleyenleri oldukça heyecanlandırmaya yetti.

 

pic.twitter.com/VFufhq7yi6

— تسريبات FIFA21 (@FIFA21Betaa) July 26, 2020

 

Electronic Arts imzalı FIFA 21'le ilgili yeni gelişmeler ortaya çıkmaya devam ettikçe heyecanın da vitesi artıyor. "FIFA21Betaa" isimli bir Twitter hesabından yapılan paylaşımlarda, FIFA 21'in nasıl görüneceği az buçuk belli oluyor.

Paylaşılan video ve görüntüler, FIFA 21'le ilgili merak edilen bazı detayların netleşmesini de sağlıyor. Resmi FIFA 21 oyununda mor renk tercih edildiği görülmüştü. Yeni ortaya çıkan görüntelerde ise bu durumun oyun içinde de tercih edilen tasarım olduğu ortaya çıkıyor.

Takımlardaki oyuncularda güncellemeye gittiği görülen EA’nın, bu stratejisinin oyun yayımlandığı anda daha iyi anlaşılacağı söylenebilir. Paylaşılan görseller çok kaliteli olmadığı için bazı detaylar çok da belli olmuyor. Yine de yapılan bu yeni paylaşımlar oyunu merakla bekleyenler için çok heyecan verici oldu.