Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Oyuncular için Red Magic Wi-Fi 6 Gaming Router geliyor!

Oyuncular için Red Magic Wi-Fi 6 Gaming Router geliyor!

Nubia 28 Temmuz’da gerçekleştireceği etkinliğinde oyuncular için pek çok yeni cihaz tanıtacak. Bu cihazlardan birisi tahmin edebileceğiniz üzere yeni oyuncu telefonu olacak.

Bu oyuncu telefonunun yanında Nubia aynı zamanda oyunseverlerin kabusu olan internet bağlantı sorunlarına çözüm olması amacıyla Wi-Fi 6 destekli bir oyuncu routerı da tanıtacağını duyurdu.

Mevzu bahis router yani İnternet dağıtıcısı olarak da adlandırılan bu cihaz, güçlü CPU ve yer verilen havalandırma sistemi sayesinde gecikme oranını düşürüyor ve daha yüksek bir internet hızı vadediyor.

Nubia CEO’su Ni Fei’nin Weibo üzerinden yaptığı paylaşımla şirketin 28 Temmuz 2020’de yapacağı etkinlikte Red Magic 5S ile birlikte Red Magic Wi-Fi 6 Gaming Router’ı da tanıtacağını açıklamış oldu.

Farklı bir tasarım tercih edilen bu Red Magic Wi-Fi 6 Gaming Router cihazında, kırmızı LED aydınlatma yer alıyor.

Küp tasarımına eklenen fan sistemi ile soğutma sağlayan cihaz, güçlü bir bağlantı sunması için yüksek performanslı bir CPU’ya sahip olduğunu ve OFDMA teknolojisi ile aynı anda birden fazla cihazın bu performanstan faydalanmasını mümkün kıldığını belirtelim.