Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Red Dead Online için beklenen dev güncelleme geldi

Red Dead Online için beklenen dev güncelleme geldi

PC tarafına geldiğinden beri oyunseverlerin yeni favorisi olan Red Dead Redemption bir süredir güncelleme almıyor oluşu ile çok yoğun şekilde eleştiriliyordu. Bu sebeple geliştiriciler tarafından oyun için dev bir güncelleme geldi ve oyuncular derin bir nefes aldı. Beklenen güncellemenin de ötesinde dev bir güncelleme ile gelen Rockstar Games'in afilli oyunu Red Dead Redemption Online tarafta değişiyor. 

Red Dead Redemption Online için gelen dev güncelleme

Oyunun Online moduna gelen güncellemenin en dikkat çeken yanı ise 7 farklı hayvan seçeneğinin eklenmiş olması diyebiliriz. Bunun yanında oyunun içeriği de oldukça zenginleşti. Oyuna eklenen birçok görev ile heyecan katlanırken aynı zamanda yeni oyun modu eklendi. Online tarafta sevilen yeni modlara bir yenisinin eklenmesinin de ötesinde, özellikle oyuncuların ilerlemesine büyük katkı sağlayan günlük ödüller de artırılıyor.

Oyunun görevlerine odaklanan bu güncelleme YouTube üzerinden yayımlanan bir video ile de resmileşti. Oyuna üçüncü sezonun eklenmesi ile birlikte elimizde toplamda 80 aşamadan oluşacak görevler bulunuyor. Aynı zamanda bu görevler katılım bileti alınmadan da oynanabiliyor olmasıyla oyunseverlerin dikkatini çekecek. 

Red Dead Online için yayımlanan güncellemelerin fragmanını ise aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz: