Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri fastPay PUBG Türkiye Şampiyonası’nda 3. gün tamamlandı!

fastPay PUBG Türkiye Şampiyonası’nda 3. gün tamamlandı!

Grand Plane Tree'nin organizatörlüğünü yaptığı fastPay PUBG Türkiye Şampiyonası'nda 3. günün sonuna gelindi. Toplam 136 puan toplayan Digital Athletics ilk sırada yer aldı.

Turnuva başında 24 takım 3 farklı gruba ayrıldı. Maçlar, bu gruplarda yer alan takımların birbirleriyle oynaması sonucu tamamlanıyor. Turnuvanın devamıyla birlikte fastPay'in düzenlediği 10.000 TL ödüllü Amatör PUBG Turnuvası da görücüye çıkmıştı. Amatör turnuva, 2-5 Nisan tarihleri arasında gruplar, 9-12 Nisan arası elemeler ve 16-19 Nisan arası oynanacak finalle son bulacak.

fastPay PUBG türkiye Şampiyonası'nda Digital Athletics, topladığı puanlarla ilk sırada yer alıyor. İkinci sırada Etiget Esports, hemen arkasında fastPay Wildcats, Futbolist ve Blaze Esports yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde espor takımı kuran Ankara Büyükşehir Belediyesi temsilcisi ABB ASKİ Espor ise 7. sırada. ABB Aski hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

25.000 TL ödüllü turnuvada 3. gün tamamlandı ve puan durumu aşağıdaki gibi oluştu. Maçları, buradan takip edebilirsiniz.

Güncel Puan Durumu