Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Evde Tek Başına filminin oyununa gönderme yapan şaka oyunu: Party Crasher Simulator!

Evde Tek Başına filminin oyununa gönderme yapan şaka oyunu: Party Crasher Simulator!

Farklı oyun arayanlar için Party Crasher Simulator doğru tercih olabilir. Sürekli yeni oyunlar ile karşılaşıyoruz. Bu arayış içinde eğlenceli ve farklı oyunlar bulmak da zor olabiliyor. Evde Tek Başına filminin oyununa gönderme yapan şaka oyunu: Party Crasher Simulator bu farklı oyun açlığını doyurabilir. 

Ev partilerini mahvetmeye odaklı olan Party Crasher Simulator PlayStation 5 ve Xbox Series X de dahil olmak üzere tüm platformlarda oynanabileceği aktaralıyor. Yeni duyurulan oyunun tanıtım videosu da paylaşıldı. Oyunun çıkış tarihinde ise 2021 yılını görüyoruz.

Glob Games Studio imzalı bir parti oyunu olan, Party Crasher Simulator, akıllara 2000’li yıllarda PC’lerde oynanabilen Evde Tek Başına filminin oyununu anımsatıyor. Ev partilerinde türlü türlü bazen de pis şakalar ile oyunu yönlendiriyorsunuz. Eğlenceli olarak konumlandırılan oyun, farklı bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Simülasyon oyunlarına ilgisi olanların hoşuna gidebilecek ancak grafikler tarafında biraz beklentileri düşük tutmak gereken oyunun, ev partilerine gizlice dahil olup, bu partileri kabusa çevirmeye çalışan bir karakteri oynayacaksınız.

Oyunun içinde parti eğlencesini bozmanız gereken 20 parti bulunuyor. Şu an için farklı mekanların olup olmayacağı hakkında bir belirsizlik olsa da yine de oyun eğlenceli duruyor.