Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Evde kalan ve bizimle oyun oynayan herkese teşekkürler! #StayHomeLetsPlay

Evde kalan ve bizimle oyun oynayan herkese teşekkürler! #StayHomeLetsPlay

Salgınla mücadele ettiğimiz bu dönemde, herkesin evde kalması gerektiğini ısrarla söylüyoruz. Tabi bu durum dile ne kadar kolay gelse de zaman zaman sıkıcı olabiliyor. Flank Esports olarak, sıkılmanın önüne geçebilmek için sosyal medya kanallarımızdan #StayHomeLetsPlay hashtagi ile bir farkındalık hareketi başlattık.

Bütün espor ve oyun topluluğunu davet ettiğimiz bu harekete, 18 Mart tarihinde bir tweet ile start verdik. Bu farkındalık hareketi, sadece tweet atmakla kalmadı. YouTube ve Twitch hesaplarımız üzerinden yaptığımız canlı yayınlarla birlikte, siz değerli takipçilerimize bir nebze olsun bu dönemde keyifli saatler geçirmeyi amaçladık.

#StayHomeLetsPlay kapsamında 19 Mart’ta yaptığımız ilk yayının ardından, topluluğun her kesiminden bu harekete destek geldi. Kimi oyuncularına meydan okudu, kimi arkadaşlarının neler oynadığını merak etti. Fakat bir tweet vardı ki samimiyetin dibine vurmuştu:

Arkadaşlarının üzerine ödül koyanlar da olmadı değil. Fakat herkesin odak noktası, arkadaşlarını evde oturmaya davet edip oyun oynamak üzerineydi. Biz de yayınımıza gelen insanların desteğiyle, bize rakip olan misafirlerimize zor anlar yaşatmakla meşgul olduk.

 

Bu farkındalık hareketine katılan 100’den fazla insana buradan teşekkür ediyoruz. Herkesin bir nebze bile olsa eğlenmeye ihtiyaç duyduğu bu zamanlarda, insanlara hem tedbirli olmaları gerektiğini, bunu yaparken de keyifli vakit geçirmenin mümkün olduğunu göstermemize yardım ettiniz.

 

Unutmayın, bu uzun bir süreç ve tedbiri elden bırakmamak gerekiyor. O yüzden daha güçlü bir şekilde #StayHomeLetsPlay diyoruz ve evde kalıp oyun oynamaya devam ediyoruz!