Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Epic Games’in yeni ücretsiz yapacağı oyunlar belli oldu işte o oyunlar!

Epic Games’in yeni ücretsiz yapacağı oyunlar belli oldu işte o oyunlar!

Epic Games bildiğiniz üzere iki hafta öne GTA 5’i ücretsiz hale getirdi. 21 Mayıs’ta ise bir popüler oyun daha olan Civilization VI’yı ücretsiz hale getirmiş 28 Mayıs tarihine kadar kullanıcılara ücretsiz bir şekilde sunuyor.

28 Mayıs 2020 geldiğinde ise üçüncü sürpriz oyunu ortaya çıkacak. Türkiye saatiyle 18.00’a denk gelen bu oyunun, ve bir sonraki oyunun ne olacağı Reddit üzerinden sızdırıldı.

Oyunseverleri gerçekten de heyecanlandırmaya devam eden Epic Games, zannediyoruz ki oyun sunucularını da buna hazırlamalı zira ücretsiz oyunlarını açıkladığı andan itibaren oyun sunucuları fazla yüklenmeden dolayı kitleniyor.

Gelelim ücretsiz olacak yeni oyunlara; bu oyunlar arasında 28 Mayıs 2020 saat 18.00’da ücretsiz olacağı söylenen oyun Borderlans The Handsome olacak. Bunun yanında 4 Haziran 2020 saat 18.00’da ise ARK: Survival Evolded ücretsiz olacak. Söz konusu oyunlar Steam ve benzer platformlarda yüksek fiyatlara satılıyor.

Söz konusu oyunların her biri ücretsiz olduğu günden tam 1 hafta sonraki tarihe kadar ücretsiz satın alınabiliyor ve indirilebiliyor. Oyunu satın aldıktan sonra oynamasanız da indirmeseniz de oyun size ait oluyor. Belirtmeden geçmeyelim.