Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunu: Wilmot’s Warehouse

Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunu: Wilmot’s Warehouse

Epic Games bir süredir sunduğu ücretsiz oyunlarla dikkat çekmeyi başarılıyor. Kullanıcı sayısında önemli bir yükseliş yakalayan oyun platformunun yeni ücretsiz oyunu belli oldu.

GTA 5, Civilization IV, Borderlands gibi oyunları ücretsiz olarak kullanıcılarıyla buluşturan Epic Games her perşembe yeni ücretsiz oyununu sunmaya devam ediyor.

6 ve 13 Ağustos aralığında ücretsiz olarak oynanabilecek olan oyun Wilmot’s Warehouse oldu. Hollow Ponds’ın imzasının bulunduğu ve Finji’nin yayıncılığını üstlendiği bir tür bulmaca oyunu olan Wilmot’s Warehouse, bu hafta kullaıncılar için ücretsiz olarak  oyun mağazasında bulunacak. Eğlenceli bir oyun olan Wilmot’s Warehouse, basit olmasıyla da her yaş grubuna sesleniyor.

Ürünleri taşımak, düzenlemek ve istiflemekten sorumlu bir depo çalışanı olan Wilmot’u yönlendirdiğimiz bu oyunda belirli bir zaman aralıklarında gelen kamyonlar dolusu paketi,

dilediğiniz şekilde düzenleyebiliyorsunuz. Bunun yanında ürünleri yerleştirirken neyi nereye koymanız gerektiğini aklınızda tutmanız gerekiyor zira oyunda yüksek puanlara ulaşmak istiyorsanız servise başladığınızda aradığınız ürünü hızlıca bulmanız gerekiyor. Oyun bölünmüş ekran modu ile de oynanabiliyor bu sayede arkadaşınızla da oynayabiliyorsunuz.

Oyun, 6 Ağustos saat 18.00 olduğunda Epic Games’in sayfasından ücretsiz satın alınabiliyor