Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Epic Games Store, bu hafta 3 oyunu ücretsiz dağıtıyor!

Epic Games Store, bu hafta 3 oyunu ücretsiz dağıtıyor!

Aralık 2018’den beri her 2 haftada bir ücretsiz oyun veren Epic Games Store, bu hafta 3 ücretsiz oyunu kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Sınırlı bir süre için geçerli olan bu teklif, 19 Mart saat 18:00’da sona erecek.

2 haaftada bir ücretsiz oyun verme kampanyasına 2018’in aralık ayında başlamış olan Epic Games Store, geçtiğimiz yılın mayıs ayında oyunları her hafta dağıtmaya başlamıştı. Çeşitli haftalarda promosyon olarak fazladan oyun dağıtan dijital mağaza, bu hafta da Anodyne 2: Return to Dust, A Short Hike ve Mutazione oyunlarını ücretsiz veriyor.

Anodyne 2: Return to Dust

12 Ağustos 2019 tarihinde çıkış yapan Anodyne 2, 3D ve 2D tasarımları içerisinde harmanlıyor. 3D olarak tasarlanan oyunda, dünyadaki karakterlerin içindeki zindanlara girerek evreni tehlikeli Nano Tozu’ndan kurtarmaya çalışıyoruz.

A Short Hike

5 Nisan 2019’da piyasaya sürülen A Short Hike, sizlere sevimli bir evren sunuyor. Macera-Platform oyununda, Hawk Peak’in dağlarında süzülmenin ve etrafı keşfetmenin keyfine varacaksınız.

Mutazione

19 Eylül 2019’da çıkışını gerçekleştiren Mutazione, doğa üstü ve büyülü topluluğuyla sizleri bekliyor. Hasta dedesini iyileştirmeye çalışan Kai, katıldığı topluluğun sırlarını ve büyülü mekanlarını keşfetmek için yardımınıza ihtiyaç duyuyor.

Bu üç oyunun ardından, 19 Mart’ta The Stanley Parable oyunun da ücretsiz olarak dağıtılacağını şimdiden duyuralım. Oynayan çoğu oyuncu tarafından sevilen bu oyunu sakın kaçırmayın!