Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Epic Games için özel olarak çıkacak Mortal Shell heyecanlandırıyor

Epic Games için özel olarak çıkacak Mortal Shell heyecanlandırıyor

Mortal Shell nisan ayında duyurulmuştu. Yeni elde edilen bilgilere göre oyun Epic Games mağazası için özel olarak piyasaya çıkacak. Oyunun grafiklerinden hikaye kurgusunu değişik bir evren sunacağı söyleniyor.

Oyunun geliştirici tarafında Cold Symmetry bulunuyor ve Mortal Shell için rol yapma oyunu tabanlı bir oyun olduğunu söylüyor. Dark Souls benzeri bir deneyim sunacağı tahmin edilen oyunun 3 Temmuz tarihinde kapalı beta sürümü yayınlanacak.

Oyunun ekibi Discord kanalı üzerinden yaptığı duyuruya göre hem Steam hem de Epic Games üzerinden yayınlanması planlanan Mortal Shell, yalnızca Epic Games Store'a özel olarak satışa sunulacak.

Oyunun hikayesi ya da oynanış dinamikleri hakkında henüz bir detay bulunmuyor. Elimizde yalnızca oyunun Epic Games sayfasında yer alan açıklamada:

 "Mortal Shell, paramparça olmuş bir dünyada akıl sağlığını ve direncini test eden, derin bir aksiyon, rol yapma oyunudur. Düşmanlarının merhameti yok; hayatta kalmak için üstün farkındalık ve keskinlik gerekiyor. Kayıp savaşçıları ele geçir, gizli kutsal yerleri keşfet ve korkunç düşmanlarla yüzleş’’ diyor ve 49 TL’ye  ön sipariş verilebiliyor.