Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri En ucuz ama en iyi: Gamer kulaklıkları

En ucuz ama en iyi: Gamer kulaklıkları

Gamer kitlesine özel ürünler serimizde bu hafta kulaklıkları ele aldık. Özellikle FPS türü oyunlarda çok büyük bir önemi olan “ses kasma” için özel olarak tasarlanmış olan kulaklıklar yüksek ve uygun fiyatlı olarak karşımıza çıkıyor. Ancak her zaman az ödeyip iyi bir ürün almak isteriz. Bu yüzden hem uygun fiyatlı hem de kaliteli olan kulaklıkları sizin için sıraladık.

  1. Thermaltake Tt H200 RGB Gamer Kulaklık – 363,67 TL

1.8 metre kablo uzunluğu bulunan Thermaltake kulaklık, OMNI DIRECTIONAL mikrofonuyla oyun sırasında oldukça iyi bir ses iletme performansı vadediyor. Kulak çevreleyen tasarımı ile oyun sırasında çıkan her sesi, net olarak ve dışarı vermeden iletiyor. Ayrıca tasarımı sayesinde, konforlu bir kullanım konusunda fazlasıyla iyi iş çıkarıyor. Renkli görünümü ise adeta ben gamer kitlesine özelim diye bağırıyor. Listenin en yüksek fiyatlı ürünü olmasına rağmen, genel tabloya bakınca uygun ürünler arasına giriyor.

 Ürünü buradan satın alabilirsiniz.

  1. Logitech G231 Prodigy Gamer Kulaklık – 355,37 TL

“Yaprak düşüşünden bomba patlamasına kadar tüm sesleri duyun.” vaadini veren markanın kulaklıkları arasında G serisi zaten büyük bir ün yaymış durumda. G serisinin hem uygun hem de gamer kitlesine kaliteli bir ürün sunduğu kulaklık, oyunlarda “ses kasmak” için oldukça uygun. Terletmeyen iç tasarımı, ayarlanabilir boyut, katlanabilir mikrofon ve hafif olması ile rahat bir kullanım sunuyor, bu da uzun süren oyunlarda yaşanabilecek rahatsızlıkları tamamen engelliyor. Kullanım ömrünün uzun olması için de kullanılmayan zamanlarda hasar görmemesi için düz konuma getirilebiliyor. Ses kalitesi yüksek olan G231, aynı zamanda kaliteli mikrofonuyla da parasını hak ettiğini gösteriyor. 2 metre uzunluğundaki kablosu ise hareket alanını kısıtlamıyor. Hem bilgisayar, hem Xbox hem de istisnalar dışındaki PlayStation 4 modelleri ile kullanıma uygundur.

 Ürünü buradan satın alabilirsiniz.

  1. HyperX Cloud Stinger Gamer Kulaklık – 352,14

Listede üçüncü sırada yer alan dünyaca ünlü ve birçok espor organizasyonunun sponsoru HyperX, konforu en ön plana koymuş. 3 metre ile 3.99 metre aralığındaki kablo uzunluğu bulunan kulaklık, kulağı çevreleyerek rahat bir kullanım sunuyor. Ses kalitesi ve kulağı çevrelemesi sebebiyle dışarıdan ses gelmesini engelleyen tasarım aynı zamanda sesi dışarı da iletmiyor. Kullanan kişilerin yorumlarına baktığımızda mikrofon konusunda da iyi iş çıkardığını söyleyebiliriz. Kulaklık kısmının 90 derece dönebiliyor olması hem ürünün hasar görmeyip uzun süre kullanımını sağlıyor hem de kullanım sırasında ekstra konfor sunuyor. Ayarlanabilir olması ve kulaklık üzerinde bulunan ses seviyesi kontrolü de kullanıcıya kolaylık sunuyor. 

Ürünü buradan satın alabilirsiniz.

  1. HP Pavilion 400 Gamer Kulaklık – 299 TL

Listenin en uygun fiyatlı ikinci kulaklığı, bilgisayarları ile tanıdığımız HP’ye ait. Pavilion 400 kulaklık, dolgulu iç tasarımıyla kulağa baskı, rahatsızlık ya da terleme gibi sıkıntılar yaşatmıyor. Ayrıca kablo üzerindeki kontrol seçenekleri ile denetim elinizin altında oluyor. Tizler ve baslar konusunda da kaliteli ses iletimi ile oyunlarda ses kasmak için oldukça iyi bir performans sergileyen kulaklığı mobil cihazlar, bilgisayar, Xbox ve PlayStation için kullanıma da uygun.

 Ürünü buradan satın alabilirsiniz.

  1. Rampage SN-RX8 Gamer Kulaklık – 217,88 TL

2.2 metre uzunluğundaki kablosuyla, listemizdeki en geniş hareket alanı sunan kulaklık oluyor kendisi. “Hareket alanını kısıtlamıyor tamam da dayanıklı mı?” diye merak etmiş olabilirsiniz. Kablonun kopma, kırılma gibi sıkıntılar yaratmaması adına özel bir kablo koruma kaplaması da bulunuyor, aynı koruma özelliği mikrofona da uygulanmış. Böylece uzun süre hasarsız kullanım imkânı sunuyor. Hoparlör üzerinde bulunan kontrol tuşlarıyla pratik bir kullanım da sunuyor. Ses yalıtımı ve mikrofonun hassaslığı ile oyunlarda oldukça kullanışlı olacaktır. Tüm artı yönler arasında en öne çıkanı ise şüphesiz fiyatıdır. Çünkü listenin en uygun fiyatlı ürünü. Tek bir sıkıntısı var ki deri kaplaması ile kulakları terletebilme ihtimali bulunuyor. 

Ürünü buradan satın alabilirsiniz.