Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri En ucuz ama en iyi: Gamer koltukları

En ucuz ama en iyi: Gamer koltukları

“En ucuz ama en iyi” serimizde bu hafta, oyuncu ekipmanlarının ardından bu ekipmanları rahat bir yerde oturarak kullanmamızı sağlayacak ürünleri ele aldık: Oyuncu koltuklarını.

  1. XDrive Göktürk Profesyonel Oyuncu Koltuğu

Listenin ilk sırasında bir Türk markası yer alıyor. Diğer seçeneklere göre biraz daha yüksek fiyatı olan koltuk, fiyat performans anlamında bakınca uygun fiyatlı ürünler arasında gösterilebilir. Koltuğun en dikkat çeken özelliği kiloya göre ayarlanabilir geri yatış kuvveti oluyor. Böylece koltuk hasar görmüyor ve kullanan kişi için konfor sunuyor. Dayanıklılık ve konfora önem verilerek tasarlanmış koltukta, uzun süreli kullanımda rahatsızlık yaratmaması için hava akışı sağlayan hava boşlukları bulunuyor. Metal iskeleti ile uzun süreli kullanım imkânı sağlayan XDrive, vücut yapısına uygun olarak bel desteği özelliği ve yumuşak oturma alanı olan koltuğu 1,149 TL ücret ile satışa sunmuş. Listenin en pahalı ürünü olabilir ancak sonuna kadar hak ettiğini söyleyebiliriz.

Ürünü buradan satın alabilirsiniz.

Ürünün fiyatı ise 1,149 TL

  1. Trust 22256 Gt 705 RYON Oyuncu Koltuğu

Listenin ikinci sırasına yerleşen koltuk Trust markasına ait. Maksimum 150 kg’ya kadar uygun olan koltuk, ergonomik tasarıma sahip. Ayrıca 360 derece dönebilen ürünün kol dayanağı rahatsızlık vermemesi için konfor özelliği ön planda tutularak tasarlanmış. Oturma kısmında ise kilitleme özelliği bulunuyor. Böylece istediğiniz açıda tutabildiğiniz koltuk, ahşap bir iskelete sahip. Bu da dayanıklılık anlamında hayal kırıklığına uğratmayacak özelliklerden biri.


Ürünü buradan satın alabilirsiniz.

Ürünün fiyatı ise 799,00 TL

  1. Rampage KL-R95 Comfort Oyuncu Koltuğu

Listenin üçüncü sırasında Rampage’in bir ürünü yer alıyor. Metal tabanlı koltuk maksimum 120 kg ağırlığa kadar taşıyabiliyor. Sırt kısmında PVC kullanılan ürünün oturma alanı pamuk köpük içeriyor. Böylece rahatlık anlamında tatmin edici olan koltukta kelebek mekanizması bulunması da koltuğu istediğiniz açıda kullanmak için imkân sunuyor. Ekstra özellikleri bulunmasa da uygun fiyatıyla öne çıkan koltuk, listeye girmeyi hak edenler arasında.

Ürünü buradan satın alabilirsiniz.

Ürünün fiyatı ise 750,00 TL

  1. Extreme Oyun Koltuğu

En uygun fiyatlı ürüne doğru yaklaşırken en yakın fiyatlı ürün Extreme’den geliyor. Ahşap gövdesi ve suni deri kaplaması bulunan üründe yükseklik ayarı için 1. kalite amortisör desteği bulunuyor. Yükseklik ayarı yapabilseniz de koltuğun açısını ayarlayamıyorsunuz. Ancak, yaslanma kısmının sertliğinde ayarlama yapabiliyorsunuz. Fiyat performans açısından memnun kalacağınız ürünlerden biri konumunda ancak eğer profesyonel oyuncu koltuğu beklentisine girerseniz listenin üst sıralarındaki ürünlere göz atmanızı tavsiye ederim.

Ürünü buradan satın alabilirsiniz.

Ürünün fiyatı ise 639,00 TL

  1. XFly Oyuncu Koltuğu

Sıra, listemizin en uygun oyuncu koltuğuna geldi. Ahşap iskelet üzerine tasarlanan koltuk, kullanılan yoğun sünger sayesinde dayanıklı oturma ve yaslanma kısmı sunuyor. Plastik kol dayanağı ve tekerlekleri diğer ürünler kadar uzun ömürlü olmasa da çok ağır olmayan biri için yeterli olacaktır. Ancak kilosu yüksek olan kişilerin bir kez daha düşünmesini tavsiye ederim. Ayarlanabilir yüksekliği ile istediğiniz yükseklikte kullanabilseniz de açısını değiştiremiyorsunuz. Ancak marka, bu problemi rahat bir sırt alanı tasarlayarak gidermeyi denemiş. Fiyatına bakınca göz atılması gereken ürünlerden biri oluyor.


Ürünü buradan satın alabilirsiniz.

Ürünün fiyatı ise 399,00 TL