Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri En İyi Xbox Kolları

En İyi Xbox Kolları

Kol bozuk, kol…

 

Konsolların en büyük özelliklerinden biride, oyun kollarının farklılık göstermesi diyebiliriz. Yıllar içerisinde bu oyun kollarının evrimini hatırlamak için buraya tıklamanız yeterli. İşte bu oyun kolları bazen aynı konsolda bile farklılık gösterebiliyor. Xbox kollarının farklılıklarını ve özelliklerine bir göz atalım;

1-Microsoft Xbox One Elite
Sadece en iyi Xbox kolu değil, bugüne kadar yapılmış en iyi oyun kolu diyebiliriz. PS4’te bu oyun koluna denk bir kol olmaması tam olarak bir facia. Sağlamlığı ve kullanışı inanılmaz derece farklı ve özelleştirilebilme özelliği sayesinde herkese uygun. Eğer kol arıyorsanız yazının bundan sonrasını okumanıza gerek yok bunu alabilirsiniz.

 

 

2-Official Xbox Controller

Klasikler ürünlerin her zaman yeri ayrıdır. Çeşitli renk seçeneklerinin de sunulduğu bu resmi kol, fiyat performans açısından en iyi durumda. Ayrıca şarj problemi çekenler için extradan alınan pil sayesinde kablolarla uğraşma derdini yok ediyor.

 

 

3- Razer Wolverine Tournament Edition

Razer Wolverine Tournament Edition, zorlu oyunları hedef alan yapı kalitesi ve kişiselleştirme seçeneklerine odaklanmış bir oyuncu kolu. Oda arkadaşınıza veya eşinize rahatsızlık vermemek için, profilleri arasında geçiş yapma veya sesi kısma gibi işlevler için dört programlanabilir düğme ve hızlı bir kontrol paneli bulunmakta. Sert analog çubuklar ve lastik tutma yerleri, parmaklarınızın acımasını engeller ve uzun süreli kullanımda rahatlık sunar.

 

4-PowerA Fusion Pro

Biraz daha ışıklı ve biraz da özelleştirilebilir. Microsoft Xbox koluna en yakın seviyede kalitesi olan bu kol, ayrıca kablosuz ve uzun süre şarj edilmeden çalışabiliyor. Arka tuşları ise istediğiniz gibi ayarlanabilir.