Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri En iyi Fortnite performansı için: Monitörler

En iyi Fortnite performansı için: Monitörler

Dünya çapında en çok oynanan ve en çok sevilen oyunlardan biri de Fortnite. Profesyonel sahneler dışında da çok büyük bir kitleye sahip olan oyun, görsel anlamda büyük bir özenle geliştirilmiş. Ancak her oyun gibi Fortnite da görsel ve teknik gereksinimlere sahip. Peki, Fortnite’ı oynamak ve en iyi oyun deneyimini yaşamak için hangi monitörler sizi tatmin eder? Beklentilerinizi bilemeyiz ancak Fortnite için en iyi performansı sunacağını düşündüğümüz monitörleri sizler için derledik. Buyurun.

ASUS VG248QE Monitör

Listenin ilk ürünü ASUS’tan geliyor. Birçok oyun gibi Fortnite da en az 144 Hz yenileme hızıyla en iyi performansı sunuyor. Bu yüzden ilk dikkat ettiğimiz şey yenileme hızı oluyor. 144 Hz yenileme hızı bulunan monitör, aynı zamanda 1 ms tepki süresine sahip. Böylece oyun sırasında donma, takılma gibi sorunlar ortaya çıkmıyor. Akıcı bir oyun kalitesi sunan 24 inç boyutundaki monitörün ekran çözünürlüğü ise 1920×1080. Smart Contrast Ratio teknolojisi ile ekrandaki kontrastı otomatik olarak ayarlıyor ve mevcut görüntüye göre en iyi orana getiriyor. Tasarımı ile de en rahat pozisyonunuza göre ayarlayabiliyorsunuz. İster 90 derece döndürün ve uzun bir ekran elde edin isterseniz eğimini ayarlayın. Rahat bir kullanım ve kaliteli görüntüler ile oyun deneyimi sunan ASUS monitör listemizin en uygun fiyatlı ürünü durumunda: 1,515 TL.

Ürünü buradan satın alabilirsiniz.

ASUS Rog Swift PG258Q Monitör

Listenin ikinci ürünü yine ASUS’tan. Bu kez yenileme hızı çok daha yüksek bir monitörden bahsediyoruz. 240 Hz yenileme hızı ve 1 ms tepki süresiyle daha hızlı bir deneyim sunan ASUS, Fortnite’ın tüm gereksinimlerini de karşılıyor. G-SYNC teknolojisi ile geliştirilen ürün görsel anlamda fazlasıyla tatmin edici. ASUS’a özel bir özellik olan GamePlus kısayolu ile oyun içi ayarlamalar yapabiliyorsunuz, GameVisual ile ise görüntüyü en iyi hale getirebiliyorsunuz. Monitörü ister masaüstü olarak kullanın ister duvara monte edin. 24,5 inç boyuta ve 1920×1080 ekran çözünürlüğüne Sahip olan ürünün fiyatı 3,796 TL.

Ürünü buradan satın alabilirsiniz.

DELL Alienware AW2518HF Monitör

Geldik listenin son ürününe. Bu kez farklı bir markadan olan ürün DELL’e ait. Alienware modelinin 24,5 inç boyuta sahip olan ürünlerinden AW2518HF, 1 ms tepki süresi ve 240 Hz’e kadar Full HD özelliği ile öne çıkıyor. Ayrıca AMD FreeSync teknolojisine sahip olan monitör, tasarımı ile de göz dolduruyor. Konforlu kullanım için ayarlanabilir açısı ile istediğiniz oturma pozisyonunda oyu oynayabiliyorsunuz. Görüntü kalitesi için de beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak olan monitör sistem gereksinimlerini ve kaliteli görüntü sunacak özellikleri fazlasıyla barındırıyor. 1920×1080 ekran çözünürlüğüne sahip ürünün fiyatı ise 3,049 TL.

Ürünü buradan satın alabilirsiniz.