Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Dead Island 2’nin bitmemiş ve oynanabilir bir versiyonu sızdırıldı!

Dead Island 2’nin bitmemiş ve oynanabilir bir versiyonu sızdırıldı!

Dead Island 2'nin bitmemiş bir yapısı çevrim içi olarak sızdırıldı ve şimdi insanlar oyunun bu eski ve gizli kalmış kısımlarını oynuyor ve paylaşıyor.

Eurogamer tarafından tespit edildiği gibi, bu versiyon son 72 saat içinde 4chan üzerinden sızdırılmış gibi görünüyor.

Birkaç yıl önce çalışmalarına başlanan oyunun, bazı sebeplerden dolayı askıya alındığı söylenmişti. 2019 yılında tekrar hayata geçirileceği duyurulduktan sonra sessizce geliştirilen Dead Island 2 yakın zaman önce oynanış videosuyla ortaya çıktı. 

Haziran 2015 tarihli olan bu yapının başlangıçta Dead Island 2 için geliştiriciler ve yapımcılar arasında bazı sorunlar ortaya çıktı.

Askıya alınmasının ardından oyun oynanış videosuyla karşımıza çıktı. İlk oyunuya zombi evrenini seven kişilerin gönlünde taht kuran oyunun, ikinci versiyonu merakla bekleniyordu.

Geçen yıl oyunseverlere müjdeli haberi veren ekip, oyunu geliştirmeye devam ediyor. Bu başarının ardından mobil taraf için çıkarılan Dead Island: Survivors, birçok kişi tarafından sevildi ve hala oynanıyor. 

Bunların yanında Reddit'te paylaşılan görüntülerin ardından Casefam, oyun görüntülerinin 19 Haziran 2015 tarihinde çekildiğini söyledi.

Oyunun grafikleri ve genel anlamda oyun içindeki dinamiklerin değişmiş olabileceği vurgulanıyor olsa da yine de yayımlanan video heyecanlandırdı, işte o video: