Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Nintendo Switch için hazırlanan harika Joy-Con tasarımları

Nintendo Switch için hazırlanan harika Joy-Con tasarımları

Nintendo Switch oyunseverlerin farklı bir yerde konumlandırdığı cihazlardan birisi. Bu nedenle Nintendo Switch için özel olarak tasarlanan Joy-Con modelleri de bu noktada önemli hale geliyor. Oyunları daha farklı bir Nintendo Switch görünümünde oynamak isteyenler için birbirinden havalı ve güzel tasarımlara sahip olan Joy-Con tasarımlarını sizler için sıraladık.

Nintendo Switch'in benzersiz özelliklerinden birisi de TV'de bir ev konsolu olarak veya taşınabilir bir konsol olarak takılan Joy-Con denetleyicileriyle oynatılabilmesidir. Bu, konsolu çok çeşitli oyuncuların keyfini çıkarması için gerçekten çok yönlü ve eğlenceli hale getiriyor. 

Joy-Con kontrolörleri çok çeşitli renklerde ve hatta bazen Nintendo ile belirli oyunlara özel piyasaya sürülen desenler ile karşımıza çıkabiliyor. Nintendo'nun resmi olarak Switch ile sattığı veya ekstra aksesuar olarak satılanlar konsolunuzun görünümünü değiştirmek için kesinlikle çok güzel bir yol olsa da, farklı markaların da tasarımları bulunuyor. 

Ahşap tasarımlı

Parlak renkli Joy-Con denetleyicilerine sahip olmak eğlenceli ve göz alıcı olsa da, bunlar gerçek ahşap parçaları gibi görünecek şekilde boyanır ve ekstra kontrast ve ayrıntı eklemek için düğmeler üzerinde beyaz kapaklara sahiptir. Bu şekilde bir ahşap model alacaksanız internet üzerinden birçok model satılıyor. 

Zelda özel serisi

Bu Zelda oyunu için özel tasarlanmış olan Joy-Con hem ahşap renklerine hem de yeşil renklerine ev sahipliği yapıyor ve çok şık görünüyor. Tasarım Redditor ForeverEndeavors tarafından oluşturuldu.  

Pastel renkleri sevenler için: Çok tatlı mor renkli model

Hem sade tasarım hem de pastel tonları seven kişiler için tasarlanan bu Joy-Con gerçekten de pürüzsüz tasarımıyla ve sadeliğiyle dikkat çekiyor. 

Gökkuşağı renklerinde tasarım

Gökkuşağı renklerinde tasarılanan bu modelde ise renkli kişiliklerin tercih edeceği bir tasarım karşımızda duruyor. Instagram'da MrSpaceHeater tarafından üretilen bu özel Joy-Con kontrolörleri, öne çıkmayı gerçekten sevenlerin tercihi olabilir. 

İçi görünen renkli Joy-Con

Reddit kullanıcısı Yung_Elon tarafından oluşturulan bu özel Joy-Con denetleyicileri dizisi, Game Boy Color'ın klasik görünümlerinden ilham alıyor ve 90'ların çocuklarını etkileyecek gibi görünüyor.