Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Crysis Remastered diğer serilerinin geleceğinin habercisi olabilir

Crysis Remastered diğer serilerinin geleceğinin habercisi olabilir

Aylarca süren ipuçlarını ve sızıntıları takiben, Crytek nihayet geçen hafta Crysis Remastered'i duyurdu. Ancak duyurulan bu oyun daha büyük bir projenin habercisi olabilir mi?

Crysis Remastered, Saber Interactive'deki geliştiriciler tarafından geliştiriliyor ve stüdyoda yeni baş tasarımcılardan Tim Willits son zamanlarda ilgi çekici Crysis ile ilgili Twitter üzerinden bazı paylaşımlar yaptı.

Willits paylaşımı yaptıktan kısa bir süre silmiş olmasına rağmen hayranları tarafından kısa sürede bu paylaşım yayıldı. 

Küresel oyunseverlerin yanında Türkiye’deki oyuncular tarafından da oldukça sevilen oyun serilerinden bir tanesi olan Crysis’in remastered hali ile oyunseverelerin karşısına çıkacağı duyurulmuştu.

Yine de yapılan paylaşımlardan sonra bunun yalnızca bir başlangıç olacağı, ilerleyen dönemlerde ise oyunun başka serilerinin gelebileceği söyleniyor. 

Tim Willits yaptığı paylaşımda: "Yakın zamanda remastered oyunlar üzerinde daha fazla konuşacağız. İnsanların heyecanlı olmasından çok mutluyum. Crysis oyunlarını her zaman sevmişimdir ve bu oyunları yeni oyuncularla buluşturmak için Crytek ile birlikte çalışmak çok heyecan verici." demişti.

Burada çoğul takının gelmiş olması oyuncuların bu serinin devamı gelecek mi acaba sorusunu sordurmaya yetti.