Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri CAPS LOCK AÇIK KALMIŞ, PARDON!

CAPS LOCK AÇIK KALMIŞ, PARDON!

Kupanın Sahibi G2 oldu

 

Yarı finallerde Kore temsilcisi ve Çin temsilcisi takımlarının elenmesinin ardından gözler bugün oynanan Amerika ve Avrupa şampiyonlarına çevrilmişti. Team Liquid ve G2 arasında oynanan final maçında G2, 3-0 gibi net bir skorla MSI şampiyonu oldu!

 

Bu sezon performansıyla ve yaptığı seçimlerle herkesi kendine hayran bırakan Caps, takımını kupaya taşıyan en önemli faktör oldu. Ayrıca MVP ödülünü de alan oyuncu 3. şampiyonluğunu kutladı. Kimsenin beklemediği bir finale sahne olan MSI'da, yine kimsenin beklemediği bir skorla kupa sahibini buldu. Hiçbir şekilde varlık gösteremeyen Team Liquid evine kupasız dönmek zorunda kaldı.

 

1. Maç;

Alt koridorda G2 adeta terör estirdi. Dakika daha 20 olmadan altın farkı neredeyse 10 bine çıktı. 11-2 gibi alışkın olmadığımız bir skor ile erken biten oyunda G2, Team Liquid'e göz bile açtırmadı diyebiliriz.

 

2.Maç;

Jensen, ipleri eline alıp seriyi 1-1'e getirmek için elinden geleni yaptı fakat G2 yine izin vermedi. Erken oyunda, G2 alt koridoruna yapılan baskınların çoğu sonuç getirdi. Yer yer ortada geçen oyun, 20. dakikadan sonra Team Liquid'in çözülmesiyle çok uzun sürmeden bitti. 

 

3.Maç;

Caps, aldığı ödülü hak ettiğini defalarca kanıtladı. Irelia seçimi ile Jensen'in Syndra'sını vadiye gömdü diyebiliriz. Haritanın her yerinde aktif oynayan Caps, alt koridordan gelen güzel haberlerle takımını şampiyonluğa taşıdı.