Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri 1907 Fenerbahçe tüm kadrosunu duyurdu!

1907 Fenerbahçe tüm kadrosunu duyurdu!

1907 Fenerbahçe Takımı İncelemesi

2016 yılında kurulan takım Super Massive TNG spotunu alarak ligde oynamaya başladı. Kurulduğu ilk yıl iddialı bir kadroyla vadiye inen 1907 Fenerbahçe, Thaldrin Move Frozen padden JAPONE beşlisiyle 2017 yaz sezonunda ligi birinci sırada bitirdi ve finalde de SUP’u yenerek kupayı aldı. Worlds’de ise son 16’ya kalan takım ve oyuncular çok geniş bir hayran kitlesine ulaştı. 2018 kış ve yaz mevsimlerinde ise istenilen başarı yakalanamadı ve kadroda değişikliğe gidildi. Thaldrin’in esporu bırakmasından sonra yerine Ruin’i, Move’un yerine Kirei’yi, Frozen’in SUP’a geçmesinden sonra BOLULU’yu, Padden’ın yerine Hades’i alan takım Japone’ninde geri dönmesiyle bu sezon adeta ligi domine etti. İki kupa birden kaldıran takımın bu başarısında Koç Turkinator’ün de etkisi çok fazlaydı demek çok doğru olur. Daha sonra MSI’da şanssız bir şekilde elenen takım tekrar bir kadro yapılanmasına gitti.

Untara;
SKT’den tanıdığımız ve detaylı incelemesini paylaştığımız* oyuncu bugün itibari ile resmen 1907 Fenerbahçe’nin üst koridoru oldu. SKT gibi dünyaca ünlü bir takımda oynayan oyuncunun bu sene ki performansı tüm taraftarlar tarafından merak ediliyor. Ruin’den sonra aynı etkiyi verebilecek mi göreceğiz.

LuBu;
Bugün duyurulan oyuncu Kore’de akademi liginde oynuyordu. Genç yetenek olarak değerlendirilen Lubu, Kirei’nin tavsiye üzerine alındığı hakkında dedikodular dolaşıyor. 1907 Fenerbahçe üst ve ormancı rolünde ki oyuncuların Kore’li olması avantajını iyi kullanırsa çok kısa sürede uyum sürecini atlatır.


BOLULU;
Geldiği ilk günde benim bile eleştirdiğim, “bu kim” dediğimiz BOLULU bu sene herkese gereken cevabı vadide ki kaliteli oyunuyla verdi. Ligin en iyi orta koridoru seçilen oyuncu, MSI’da ki performansıyla da göğsümüzü kabarttı. Bu sezonda da en iyi orta koridor adaylarından biri olan BOLULU, üzerindeki bu sorumluluğu kaldıracak gibi duruyor.


Blue;
1907 Fenerbahçe Akademi takımının orta koridor oyuncusu olan Blue, ligde şampiyon olarak büyük bir başarı elde etmişti. Takımın en dikkat çeken oyuncularından olan Blue artık TCL takımında forma giyecek. Genç yeteneklerin kendini bulduğu takım 1907 Fenerbahçe’de bu sezon kendine neler katabilecek göreceğiz.


Hades;
Bursaspor’dan transfer olduktan sonra çokça eleştirilen Hades, lig boyunca gösterdiği performansla aslında iyi bir oyuncu olduğunu kanıtladı. MSI döneminde çok fazla ön plana çıkan oyuncu, öne duyulan güveni haksız çıkartmamaya çalışacak. Hem ADC hem APC karakterlerine hakim oyuncu bakalım yıldızını daha da parlatabilecek mi?


Luger;
Kış mevsiminin ardından Royal Youth’a transfer olan oyuncu daha sezon başlamadan 1907 Fenerbahçe’nin yolunu tuttu. Hem genç hem de deneyimli oyuncu ligin en iyi ADC’leri arasında. Geçtiğimiz mevsim GAL ile çıktığı maçlarda pek fazla kendini gösteremese de, bu sezon onun kariyeri için çok kilit olacak.


ONLY35;
Uzun süredir 1907 Fenerbahçe’nin yedek oyuncusu olan ONLY35, artık kendi rolünün tek oyuncusu oldu. MSI’da gösterdiği muhteşem performansın ardından, Japone’nin gitmesiyle formayı hakkıyla aldı. Tüm tarafların sevdiği oyuncu, yıllardır 1907 Fenerbahçe ile özdeşleşti. Şampiyon olan Akademi takımında da güzel işlere imza atan ONLY35, bu sezon ondan beklenileni verecek gibi gözüküyor.