Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Steam: Patron Çıldırdı İndirimleri

Steam: Patron Çıldırdı İndirimleri

Steam'de yine bir indirim rüzgarı esiyor. Ara dönemlerde yapılan bu indirimler neredeyse oyunları %75 daha ucuza alıp oynama fırsatı verirken biz de sizler için bu indirime giren oyunların kısaca incelemesini yazdık. Kaçırılmaması gereken oyunları alıp, Pazar gününü evinizde geçirebilirsiniz. Mevsim geçişlerindeki indirimlerde yakalayamadığınız bazı oyunları bu indirim döneminde satın alabilirsiniz. 

 

ARMA 3 –  75tl>25tl
Bohemia Interactive şirketinin göz bebeği Arma serisin 3. oyunu, yapılmış en gerçekçi savaş simülasyon oyunu. RP'nin bugüne gelmesine katkı sağlayan akıl hocası Arma lll, şu an 25 TL gibi çok makul bir fiyata sahip. Genelde büyük DLC paketlerinden önce indirime giren oyun için 1 ay gibi kısa bir süre sonra yeni bir ek paket görebiliriz.

 

Metro Redux – Bundle 62tl>11tl
Metro 2033 Redux ve Metro: Last Night Redux oyunları Metro serisinin ilk oyunlarından. Exudous'u alıp deneyimlemeden önce oynanması gereken bu iki oyun kaçırılmaması gereken bir indirime girmiş. Klostrofobisi olanlar bu oyunu pas geçebilir.

 

 

Mad Max – 59tl>15tl
Paranın artık olmadığı ve suyun egemen olduğu bir dünyada peşinize takılmış düşmanları tek tek öldürmeniz gereken Mad Max evreninin çok beğenilen oyunu da indirimde. Pazar eğlencesi olarak bu yazıyı yazdıktan sonra muhtemelen oynayacağım oyun. Şiddetle tavsiye edilir!

 

The Long Dark – 50tl>17tl
Havalar yeni yeni ısınmışken içinizi donduracak bir oyun. Hayatta kalmak için neler yapabilirsiniz? İçinizdeki survivor duygusunu alevlendirecek ve sizi saatlerce ekran başına kilitleyecek bu oyun, yıl içerisinde düşebileceği en düşük fiyatla buluştu. Daha önce oynadıysanız yeni güncellemesine de bir göz atmanızda fayda var.

 

Left 4 Dead Bundle  37tl>7tl
Oyun hakkında bilgi vermeme gerek yok diye düşünüyorum, senelerin 4 kişilik co-op zombi oyunu. Eğer canınız oynamak istiyorsa tek yapmanız gereken 4 adet satın alıp arkadaşlarınıza hediye olarak atmanız. 5GB gibi makul bir yüklemeden sonra iyi pazarlar.

 

Fallout 4 133tl>66tl
Eğer Pazar gününü geçirecek bir aktivite arıyorsanız ve yalnız kalmak istiyorsanız tam size göre bir oyun. Fallout serisinin son oyununda hafif yeşillikler çıkmış ve hayatta kalanlarla mücadeleye etmeye çalışıyorsunuz. Muhtemelen yarın işe uykusuz gideceksiniz ama bu fiyata bu oyun kaçmaz.