Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Call of Duty Warzone yeni mod ile birlikte oyuncu sayısını ikiye katlayacak!

Call of Duty Warzone yeni mod ile birlikte oyuncu sayısını ikiye katlayacak!

Bir süredir rekordan rekora koşan Call of Duty Warzone her geçen gün yeni bir güncelleme ile oyuncuların karşısına çıkıyor. Oyuncuları memnun etmek zor herkes oyuna farklı bir özelliğin gelmesini istiyor. Bunların yanında yen ortaya çıkan görsellere göre Warzone 200 oyunculu modu yakında geliyor.  

Bir süre önce ırkçılık karşısında aldığı tavır ile akıllarda yer edilen Call of Duty şimdi 200 kişilik oyun modu ile dikkat çekiyorb Bazı Warzone oyuncuları yakın zamanda Battle Royale oyunu için resmen açıklanmayan üç referans gösteren bir görüntü keşfetti. Üç mod BR 200, Plunder 200 ve BR Juggernaut'u içeriyor. 200 kişilik oyun modu onaylanmamış olsa da Infinity Ward bir röportajda sonunda 200 kişilik bir modun geleceğinin müjdesini vermişti. 

Şu anda Warzone oyunda 150 oyuncu ile sınırlı. Söylentiye göre, 200 oyuncu yakında gelecek. Normal Warzone modunun 200 oyuncu varyantını ve en çok para toplamaya çalıştığınız Plunder modunun 200 oyuncu versiyonunu içereceklerini gösteriyor. Bu Twitter paylaşımı ortaya çıktı: