Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Amazon imzalı New World için yeni görüntüler ortaya çıktı

Amazon imzalı New World için yeni görüntüler ortaya çıktı

Amazon Games, ile oyun sektörüne giren deneyimli şirketin, ilk oyunları da ortaya çıkmaya başlıyor. Bir süre öne New World adlı Amazon oyunun ertelendiği haberleri ortaya çıkmıştı. Şimdi ise oyundan yeni görüntüler yayımladı.

Yakın bir zaman önce PC Gaming Show aracılığı ile yayımlanan oyunun fragmanından da görüleceği üzere tek bir oyunda farklı türler bir araya geliyor. Amazon’un oyun sektörüne ayak basması gerçekten dikkat çekmişti. Geçen ay bilim kurgu kategorisinde konumlandırılan ve takım oyunu olan Crucible piyasa sürülmüştü. Oyunun başarılı grafikleri ve karakterleri oldukça iyi görünmesine rağmen çok beğenilmemişti.

Bunun yanında Amazon, iddialı olduğu New Word oyunu için bir fragman yayımladı. Fragmanda; oyun içindeki silahlardan, kılıçlara, çekiçlere ve mızrak gibi ekipmanların detaylarını görüyoruz. Bu araçları kullanan kişilerin sınıflarının altı da özellikle çiziliyor. Oyunun içinde Veba Doktoru karakterinden farklı türlerdeki yaratık ve canavarların da yer aldığını görüyoruz.

Şeytani ruhlardan, devasa palalı şövalyelere kadar çeşitli karakterleri içinde barındıracak oyunun savaş odaklı bir oyun olduğunu sanıyoruz belirtmemize gerek yok. Oyun için yayımlanan fragman ise şu şekilde: