Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri EA’nın Madden 21’i yakın zaman içinde çıkıyor

EA’nın Madden 21’i yakın zaman içinde çıkıyor

EA Sports ilk olarak Madden NFL 21'i resmi olarak 1 Haziran'da duyurmayı ve detaylandırmayı planlıyordu. Haziran ayının başlarında yaşanan  Black Lives Matter olaylarından dolayı EA bu duyuruyu erteleme kararı aldı. EA Sports, görünüşe göre yeni bir tarih belirledi ve Twitter'daki takipçilerine 16 Haziran'ı beklemeleri gerektiğini söyledi. O gün bir tür tanıtım fragmanı olacak, ancak etkinlik hakkında daha fazla ayrıntı henüz açıklanmadı.

Durum ne olursa olsun, 16 Haziran'da Madden NFL 21'in ortaya çıkması sadece başlangıç ​​olacak. EA'nın yıllık E3 şovu EA Play 2020, 18 Haziran'da kullanıcılarla buluşacak . Madden 21, EA'nın 2020'nin en büyük oyunlarından biri olduğundan, gösteri sırasında öne çıkması bekleniyor.

EA Play 2020'yi GameSpot'ta canlı olarak izleyebilirsiniz. Madden 21'in kapağında Baltimore Ravens'in çarpıcı QB Lamar Jackson bulunuyor. Oyunun NFL sezonunun başlamasından önce (yaklaşık COVID-19 endişelerine rağmen ilerlemesi planlanıyor). Madden 21'in bugüne kadar Xbox One ve Xbox Series X'te oynanacağı biliniyor, ancak PS4 ve PS5 ve PC'ye de gelmesi bekleniyor. Xbox One'da Madden 21 satın alan herkes, sınırlı süreli yükseltme programının bir parçası olarak Xbox Series X sürümünü ücretsiz olarak sahip olabiir.  Madden haberlerinde NFL, EA'ya önümüzdeki yıllarda özel haklar simülasyonu NFL oyunlarını vermek için oy verdi.