Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Breaking Bad’in filmi geliyor

Breaking Bad’in filmi geliyor

Televizyon tarihinin sevilen ve en yüksek IMDb puanına sahip olan dizisi Breaking Bad’in filmi geliyor. 20 Ocak 2008’de başlayan efsane dizi Breaking Bad, 5 sezon sürmüş, 29 Eylül 2013’de AMC ekranlarına veda etmişti. Son yıllarda  Breaking Bad ekibinden birkaç önemli isim ise hala devam etmekte olan Breaking Bad’in alternatif dizisi Better Call Saul serisinde rol alıyor. Aralarında Bob Odenkirk, Jonathan Banks gibi Breaking Bad dizisinden tanıdığımız kaliteli oyuncuların olduğu Better Call Saul’u da izlemenizi öneririm.

Şimdi konumuza dönelim, senelerdir konuşulan ne zaman çıkacak gibi soruların odağı olan Breaking Bad’in filmi hakkındaki en net açıklama Bob Odenkirk’den geldi: "İnsanların ne bildiğini ya da bilmediğini bilmiyorum. Çekimlerin tamamlandığının bilinmemesine inanmakta zorlanıyorum. Demek istediğimi anlıyor musun? Bu nasıl bir sır olabilir? Ama bu bir sır. Bunu sır olarak saklayarak müthiş bir iş başardılar."

Filmin konusu hakkında birçok teori olmasına rağmen bunların arasında Aaron Paul’dan onay alan ve en kuvvetlisi filmin devam filmi olacağı ve Jesse Pinkman’ın hikayesi ile devam edeceği. Akıllardaki en büyük soru işareti ise Walter White nam-ı diğer Heisenberg’in filmde yer alıp yer almayacağı. Bıraktığı gizem ile Breaking Bad hayranlarını meraklandıran Vince Gilligan’ı takdir etmek lazım. Soru işaretlerine ve belirsizliklere rağmen tek emin olduğumuz şey başarılı bir yapım olacağı. 

İşte karşınızda 11 Ekim'de Netflix'de yayınlanacak olan El Camino: A Breaking Bad Movie'ın fragmanı: