Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Boston Uprising, takıma 2 yeni oyuncu dahil etti

Boston Uprising, takıma 2 yeni oyuncu dahil etti

Boston Uprising, bugün Zion “Persia” Yang ve Richard “rCk” Kanerva ile anlaşma imzaladığını duyurdu.

20 yaşındaki Güney Koreli destek oyuncusu, geçtiğimiz yıl Talon Esports takımında yer almış ve bir hafta kadar önce oradaki koltuğunu bırakmıştı. Takımıyla birlikte Overwatch Contenders Major Sezon 2’nin şampiyonu olan Persia, yeni bugün itibariyle Boston Uprising’in aktif kadrosunda yer alacak.

Boston Uprising’in yöneticisi bu transfer ile ilgili şu cümleleri kurdu:

Zion “Persia” Yang’ın takımımıza katılmasından dolayı çok mutluyuz. Uprising’in bir parçası olmasını sabırsızlıkla bekliyoruz ve ilerlememizde kilit isimlerden biri olacağını hissediyoruz.”

 

Let’s give a big #BostonUp welcome to @persia_ow!

: https://t.co/ItTUUjriBH pic.twitter.com/3dSCQ0Kh6I

— Boston Uprising (@BostonUprising) 2 Nisan 2019

 

 

 

Diğer transfer edilen isim ise Finlandiyalı oyuncu Richard “rCk” Kanerva oldu. ENCE eSports ile profesyonel oyunculuk kariyerine başlayan rCk, önce Team Gigantti’de ardından Dallas Fuel’de mücadele etti. Bugün ise Dallas Fuel’den ayrılarak Boston Uprising’e gelen oyuncu için takımın mutlu olduğu ve ilerlemelerinde önemli bir rolü olacağını düşündüklerine dair bir açıklama geldi.

 

 

Excited to announce that @rCk_ow has joined #BostonUp!

: https://t.co/Mu5Yp1BdQP pic.twitter.com/8s9uJdyMX7

— Boston Uprising (@BostonUprising) 2 Nisan 2019

 

 

 

Boston Uprising, 2. tura 4 Nisan’da doğu saatiyle 20.45’te Atlanta Reign’e karşı mücadele ederek başlayacak.  Boston Uprising’in  4-3 skorla elendiği ilk turda şampiyon Vancouver Titans olmuştu. Bu turda ise yeni bir takım kadrosuyla karşılaşmalara katılacak. Kadroda değişen oyuncular takımı nasıl etkileyecek ve yarı yapılacak karşılaşmalarda yeni oyuncular ile mevcut kadro arasındaki iletişim ne şekilde oyuna yansıyacak ve Uprising istediği başarıyı bu kadro ile elde edebilecek mi hep birlikte göreceğiz.