Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri BlizzCon 2019 duyuruldu!

BlizzCon 2019 duyuruldu!

Her sene düzenlenen BlizzCon’un 2019 etkinliği merakla ve heyecanla bekleniyordu. Etkinliğin detayları ve biletleri duyuruldu. BlizzCon 2019, 1 ile 2 Kasım tarihlerinde, Kalifoniya, Anaheim’de düzenlenecek. Ayrıca Overwatch World Cup 2019 da etkinliklerde yer alacak.

Blizzard tarafından paylaşılan bilgilere göre, BlizzCon 2019 Anaheim Convention Center’da düzenlenecek. Etkinliğin biletleri ise 4 Mayıs’ta ve ikinci kez 8 Mayıs’ta satışa sunulacak. BlizzCon’da geliştirici paneller, espor yarışmaları, “BlizzCon Pregame Festivities” yer alacak. Bu kutlamalarda oyunlar başlamadan önceki gün, eğlenceli programlar düzenleniyor. BlizzCon fuarı ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için bir süre daha beklemek gerekecek.

Espor fuarı BlizzCon 2019’da, Overwatch World Cup 2019, Hearthstone Global Finalleri, StarCraft II World Championship Series, World of Warcraft Arena Championship Finalleri ve  World of Warcraft Mythic Dungeon International Global Finalleri de yer alacak.

Bu yılki BlizzCon fuarı için üç çeşit bilet olacak:

Genel BlizzCon bileti: $229

BlizzCon Portal bileti: $550 (Bu bileti satın alan kişiler, BlizzCon ‘dan bir önceki gün Dark Moon Faire’e giriş, Cuma ve Cumartesi günleri etkinlik alanına normal saatten daha önce giriş, özel park alanı imkanı ve bunun gibi birçok ayrıcalığa sahip olacaklar.)

BlizzCon Benefit bileti: $750 (Bileti satın alan kişiler, aynı zamanda Orange County Çocuk Hastanesi’ne bağış için düzenlenen özel bir yemeğe katılma imkânı da bulacaklar.)

Biletler 4 Mayıs’ta ve ardından 8 Mayıs’ta satışta olacak.