Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Bitirmesinin yıllarca sürdüğü söylenen No Man’s Sky, Haziranda Xbox’a geliyor!

Bitirmesinin yıllarca sürdüğü söylenen No Man’s Sky, Haziranda Xbox’a geliyor!

Microsoft, Xbox Game Pass hizmetine yeni ve ilginç bir oyun ekliyor. Bildiğiniz gibi binlerce hikaye ve dünyayı içinde barındıran ve oyuncuların çok dikkatini çekmiş bir oyun olan No Man's Sky haziran ayında Xbox Game Pass için geliyor.

Uzay simülasyon oyunu olarak da bilinen No Man's Sky, Xbox Game Pass kapsamında hem Xbox platformu üzerinden hem de Windows 10 üzerinden oynanabilecek durumda olacak. Haziran ayının da gelmesiyle birlikte yeni oyunlar platformlar için geliyor.

Geçenlerde de PlayStation haziran ayında gelecek yeni oyununu açıklamıştı. Yaz ayında birçok oyunsever oyun konsollarına sarıldığı gibi aynı zamanda oyuna daha fazla zaman ayırıyor. Bu sebeple Xbox Game Pass aboneleri de yeni gelecek oyunları heyecanla bekliyor.

No Man's Sky 2016 yılında ilk kez oyunseverlerin karşısına çıktı. Açık dünya oyunu olarak adlandırılan oyun türünün aksine dünyada geçmiyor. Oyun gerçekten de çok farklı detaylara sahip, öncelikle oyunda uzay araçlarını tasarlayabilen oyuncular aynı zamanda görevleri yerine getirmeye çalışıyor. Oyunda bulunan dev haritayı keşfetmeye çalışan oyunseverlerin karşısında milyarlarca yıl sürecek bir çaba bulunuyor.

Oyunun en güzel yanlarından birisi de çevrim içi olarak oynayabiliyor olmanız. Oyunun haziran ayında platforma gelmesiyle birlikte, yüzde 50 indirimle 150 TL yerine 75 TL'ye satın alabilirsiniz.