Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Bir yıldız daha Fortnite’a geldi: Aquaman Krallığı Atlantis hüküm sürecek!

Bir yıldız daha Fortnite’a geldi: Aquaman Krallığı Atlantis hüküm sürecek!

Fortnite verdiği iş birliği kararlarıyla milyonlarca kullanıcısını mest ediyor. Oyunda yakın zaman önce canlı konserler, film ve dizi gösterimleri gibi detayların yer aldığı tatlı anlar yaşanmıştı. Oyunda bu sahnelere denk gelemeyenler için YouTube üzerinde paylaşım yapılan bu içerikler milyonlarca kişiye ulaşıyor. Fortnite aynı zamanda oyunun bünyesine eklediği ünlü karakterler ile de dikkat çekiyor. 

Oyunda gündemdeki popülerliğine göre, filmlerdeki veya süper kahramanlardan oluşan karakterleri getiriyor. Oyuna eklenen bu karakterler ve ekipmanları hayranlar tarafından satın alınıyor ve Fortnite bu içerikler sayesinde gelirlerini kazanıyor. Yakın zaman önce geleceğini sizlere aktardığımız Aquaman teması nihayet oyuna geldi!

Hatırlatmak gerekirse, temmuz ayında Aquaman'in kostümünü kullanıcılarına sunan Fortnite, haritasına Atlantis'i de ekledi. Atlantis, Coral Castle ismiyle Fortnite’ta yerini almış oldu. Biraz önce de bahsettiğimiz gibi Fortnite, oyunseverlere sürekli yeni mekânlar ve içerikler sunmaya hız kesmeden devam ediyor.

Epic Games imzalı olan oyun, son olarak Aquaman'in kayıp şehri Atlantis'i bünyesine ekledi. Atlantis, oyunda kendi ismiyle değil farklı bir isimle yer aldığını aktaralım. Coral Castle adıyla oyundaki yerini alan mekân, bünyesinde antik detayları da barındırıyor. Su altı macerasını bir üst seviyeye taşıyan Fortnite bu yeni mekânı Sweaty Sands'in kuzeyinde konumlandırmış. Oyun çok eğlenceli bir su macerası sunuyor.