Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Atlanta FaZe, Call of Duty League’e katıldı

Atlanta FaZe, Call of Duty League’e katıldı

Atlanta FaZe, başlamasına az bir süre kolan Call of Duty League’e katılacağını duyurdu.

Atlanta Esports Ventures’ın sahibi olduğu ve ikonik Call of Duty takımlarından biri olan Team FaZe Clan ortaklığı ile kurulan takımın franchise adı, logosu ve renkleri de tanıtıldı. Franchise’ın renkleri siyah, kırmızı ve beyazdan oluşurken logosu da “A” ve “F” harflerinin kombinasyonu olarak tanıtıldı.

Takımın kadrosu ise şu şekilde duyuruldu: McArthur “Cellium” Jovel, Preston “Priestahh” Greiner, Tyler “aBeZy” Pharris, Chris “Simp” Lehr ve Michael “MajorManiak” Szymaniak. James “Crowder” Crowder, Richard “RJ” Simoncelli ve Austin “Easy Mac” O’Neil da takımın sırasıyla baş antrenörü, asistanı koçu ve analisti oldu.

Atlanta FaZe ile beraber Call of Duty League’de yer alan takımların sayısı yediye yükseldi: London Royal Ravens, Dallas Empire, Los Angeles Guerrillas, New York Subliners, OpTic Gaming Los Angeles, Toronto Ultra ve Atlanta FaZe.

Henüz resmi olarak açıklanmayan organizasyonlar ise şu şekilde: NRG Esports’ Chicago, Misfits Gaming’s Florida, WISE Ventures’ Minnesota, c0ntact Gaming’s Paris ve Enthusiast Gaming’s Seattle.