Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Apex Legends Old Ways etkinliğinin tanıtım videosu

Apex Legends Old Ways etkinliğinin tanıtım videosu

Apex Legends havalı bir video ile Old Ways etkinliğinin tanıtımını yaptı. YouTube üzerinden yayımlanan videonun dinamiklerine bakıldığında Apex hayranlarını heyecanlandırmaya yettiğini söyleyelim. Karantina günlerinde ardı ardına yayımlanan oyun tanıtım videoları birçok kişinin keyfini yerine getiriyor. Evde geçirelen gün sayısının artmasıyla birlikte oyunlara yüklenen insanlar, bu tarz çevrim içi oyunlar ile zaman geçiriyor. 

Geçen yıl piyasaya sürülen Apex Legends'ın hayatta kalma oyunu için Old Ways videosu yayımlandı. Yeni etkinlik ile birlikte oyuncular nihayet uzun zamandır beklediği ikili oynanış ve King Canyon haritasına kalıcı olarak oluşabilecek. PC tarafında özellikle güçlü rakipleri karşısında önemli başarılara imza atan Apex Legends, yakın zaman önce 4. Sezonunu başlatmıştı.

Oyunun oyuncu sayısının ise aylar içinde düşmesine çözüm olarak Apex geliştiricisi Respawn Entertainment, oyuna sürekli yeni etkinlikler ekliyor. Bu şekilde oyuncuları çekmeyi planlayan şirketin yeni hamlesiyle Old Ways oldu. 7 Nisan 2020 tarihi itibarıyla sunuculara eklenecek. İki haftalık erişim olacak bu etkinliğin en büyük yeniliği ise 'Bloodhound’s Trials adı verilen kasama ele geçirme modu gibi duruyor. Bunun yanında oyunculara bazı kalıcı hediyeler de verilmiş olacak.

7 Nisan’dan 21 Nisan 2020’ye kadar sürecek etkinlik boyunca oyunun yeni etkinliğine katılabilirsiniz.

Apex Legends yayımlanan etkinlik videsu: