Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Eğlence devam ediyor Saints Row: The Third Remastered ön siparişte!

Eğlence devam ediyor Saints Row: The Third Remastered ön siparişte!

Saints Row serisinin merakla beklenen yeni oyunu Saints Row: The Third Remastered'ın nihayet tanıtım videosunu paylaşıldı. Farklı oyun dinamiklerini içinde badındıran Saints Row, gerçekten de ‘’sarkastik’’ diyebileceğimiz bir oyun. Oyunun ikincisini oynama fırsatı yakalamıştım ve oynadığım diğer oyunlardan gerçekten çok farklı bir hikaye kurgusuna sahipti.

Karakterler, karakterlerin birbirine hitap şekilleri ve simülasyon içinde yer alması gibi detaylar gerçekten de oyunun eğlencesine eğlence katıyor. Kısaca eski bölüme bir gönderme yaptıktan sonra konumuza dönecek olursak, oyunun üçüncü bölümü 22 Mayıs’ta oyuncuların karşısına çıkacak.

Saints Row: The Third Remastered adıyla karşımıza çıkacak oyunun yıllar önce çıktığı ilk günden beri birçok oyunseverleri bünyesine katmış durumda. Zamanla oyundaki gelişmelerle birlikte oyuncu sayısında da önemli artışlar gözlendi. Oyunun yapımcısı Deep Silver ise, Saints Row serisinin merakla beklenen yeni oyunu Saints Row: The Third Remastered’ı 6 Nisan itibarıyla resmen duyurmuş oldu.

Bu aralar çok sık elden geçirilen oyun görüyoruz, bunlardan birisi olan Saints Row: The Third Remastered da 2011 yılında yayımlanan oyunun yenilenmiş versiyonu olacak. Oyunun tanıtım videosu da yayımlandı, videoda ilk paragrafta bahsettiğim eğlencenin katsayısı ise yükseliyor gibi duruyor.

PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için çıkış yapan Saints Row: The Third ilk bakışta GTA’nın sarkastik versiyonu gibi servis edildi. Bu noktada çok sevilen oyunun, her bölümünde yeni bir şeyler görmeye başladık.

PC, PlayStation 4 ve Xbox One konsolları tarafında bir değişiklik olmazsa oyunun 22 Mayıs 2020 tarihinde çıkacağını söyleyelim. Bunun yanında oyunun PC tarafındaki dağıtıcısı Epic Games olduğunu aktaralım. Oyun şu an platform üzerinde ön siparişte ve 249 TL’den satışa sunuluyor.

Oyunun yayımlanan videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz