Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri 4. sezonu ile dikkat çeken Tekken 7 heyecanlandırıyor!

4. sezonu ile dikkat çeken Tekken 7 heyecanlandırıyor!

Tekken konsol oyunlarını oynamayı seven kişiler için vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Oyunseverler arasında PES ve FIFA tartışmasına benzer bir tartışmaya konu olan Tekken ve Mortal Kombat, oyunseverleri ikiye ayırıyor. Tekken oyunlarını merakla takip edenleri mutlu eden yeni paylaşım, YouTube üzerinden yeni sezonda karşımıza çıkacaklar hakkında da fikir veriyor. 

YouTube üzerinden yayımlanan videoya göre, oyunda yer alan karakterlerin hem hareketleri daha iyi hale geliyor hem de yeni özellikler kazanıyorlar. Oyunu çok daha rekabetçi hale getiren özelliklerin geleceğini müjdeleyen yeni video ile birlikte, çevrim içi oyun modu için de pek çok özelilk geliyor. 

Tekken 7'nin 4. sezonu Bandai Namco tarafından duyuruldu. Karakterlere yeni hareketlerin ekleneceği yeni sezon, bu sene sonbahar aylarında oyunseverler ile buluşacak. Erken saatlerde Japonya dövüş oyunu yayıncısı Roundtable tarafından düzenlenen bir etkinlikte Bandia Namco, Tekken 7 oyunuyla ilgili duyuru yapmış oldu. 

Tekken'in geliştirici stüdyosu, DLC içeriğinin dördüncü sezonunun bu sonbahar aylarında Tekken 7 oyuncularının karşısına çıkacağının müjdesini verdi. Stüdyonun YouTube kanalı üzerinden de yayımlanan 4. sezon tanıtım videosunda herhangi bir karakter açıklanmamış olsa da tapınağın çatısında ninja benzeri bir karakterin silueti görülüyor. Yeni sezon hakkında heyecanlandıran detayların olacağını şimdiden söyleyelim.