Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Zven, Cloud9’a transfer oldu

Zven, Cloud9’a transfer oldu

LCS ekibi TSM’de oldukça kötü bir sezon geçiren Zven, dedikodulara göre Cloud9’a transfer oldu.

Uzun bir süre Avrupa’nın en iyi nişancısı olarak gösterilen Zven, destek oyuncusu Mithy ile 2017 yılında TSM’e transfer olmuştu. G2 ile kupa kaldırmaya fazlasıyla alışan oyuncu ne yazık ki aynı başarıyı LCS’te tekrarlayamadı. Zven’in şampiyon olduğu takdirde hem LEC hem de LCS’te şampiyon olan ilk oyuncu ünvanını elde edeceğini de not düşelim.

TSM’de geçen iki başarısız yılın ardından takımdan ayrılan oyuncu, dedikodulara göre bir başka LCS temsilcisi Cloud9’a transfer oldu. C9’ın kuruluşundan bu yana kadrosunda bulundurduğu Sneaky yerine yeni bir nişancı transfer etmesi hayranlar tarafından pek beğenilmese de takımın yeni kan ile atağa kalkacağını tahmin edebiliriz.

Zven, Cloud9’da genç destek Vulcan ile takımın alt koridor ikilisini oluşturacak. Oyuncunun C9 ile nasıl bir performans göstereceği özellikle merak ediliyor. TSM’in yeteneği mahvettiği ve iyi oyuncuları vasat oyunculara dönüştürdüğü eleştirisini böylelikle test etme imkanı bulacağız.

C9 ise sezon arasında boş durmuyor. Alt koridor ikilisini yenileyen takımın üst koridordaki Licorice ve orta koridordaki Nisqy ile sözleşmesi devam ediyor. Ekibin şu an ormancı pozisyonu boşta.