Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri TSM’in yeni nişancısı belli oldu

TSM’in yeni nişancısı belli oldu

Kötü geçen bir sezonun ardından kadrosunu yeniden şekillendiren TSM, ESPN’in haberine göre Splyce’ın nişancısı Kobbe’yi transfer etti.

Bu yıl Worlds’e katılamayan ve kadro etrafındaki heyecana rağmen bekleneni veremeyen TSM, yeni sezona bomba gibi transferler ile girmeyi hedefliyor. Takım çıkan haberlere göre destek rolüne Biofrost’u geri getirirken nişancı tercihini ise Avrupa’dan yana kullandı.

Spylce formasını uzun bir süredir giyen Kobbe, yeni sezonda Kuzey Amerika’da oynayacak. 2015 yılından bu yana SPY forması giyen Kobbe, takım birçok kez kadro yenilemesine rağmen değişmeyen tek isim oldu.

Worlds 2019’da da oldukça iyi bir oyun ortaya koyan Kobbe, TSM’de Biofrost ile oynayacak. TSM’in yine büyük bir heyecan ile transfer ettiği Zven’in ardından bir başka Avrupalı nişancıya yönelmesi ise bazı taraftarlar tarafından eleştirilse de takımın yabancı oyuncu hakkını nişancıdan yana kullanması oldukça mantıklı gözüküyor.

TSM’in kadrosunda şu anda üst koridorda BrokenBlade, orta koridorda Bjergsen, alt koridorda ise Kobbe-Biofrost ikilisi bulunuyor. Takımın iyi bir ormancı transfer ettiği takdirde yine rahatlıkla üst sıralarda yer alacağını söylemek mümkün.