Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Zula’ya “Kale Haritası” eklendi

Zula’ya “Kale Haritası” eklendi

Bugüne kadar yapılmış en büyük sabotaj haritası!

Türkiye’nin en sevilen MMO FPS oyunu Zula, 2020 sezonuna bugüne kadar yapılmış en büyük sabotaj haritasını ekleyerek iddialı bir başlangıç yaptı. “Rekabet Sezonu” adı verilen yeni sezonda, sabotaj modunun en yenisi “Kale Haritası” yayınlandığı ilk haftada Zula’nın en çok oynanan haritası oldu.

Türkiye’nin en sevilen MMO FPS oyunu Zula’nın birbirinden farklı yüzlerce içerikle gelen heyecan dolu yepyeni sezonu başladı. Rekabet Sezonu adı verilen yeni sezonunda bugüne kadar yapılan en büyük sabotaj haritası olan “Kale Haritası”nı oyun severlerle buluşturan Zula’nın Atlantis efsanesinden esinlenilen yeni sezonunda, Atlantis Serisi’nin yanı sıra silahlar, karakterler, materyaller, kasalar ve desteler oyuncuları bekliyor.

2020 yılına hızlı giriş yapan Zula’nın Türkiye’de ve dünyada 26 milyonu aşkın oyuncusu tarafından heyecanla beklenen yeni sezonu, birbirinden farklı yüzlerce içerik ve yenilik sunuyor. Atlantis efsanesinden ilham alan Atlantis Serisi, oyuncuların silahlarına farklı bir görünüm katarken, kayıp şehrin macerasını sonuna kadar yaşatacak.

Kale Haritası Zula’da

6 Ocak’ta başlayan Rekabet Sezonu’nda, Zula’cıların en çok sevdiği harita tipi olan sabotaj haritalarına da bir yenisi daha eklendi. Esporcularla birlikte tasarlanan, herkesin merakla beklediği Sabotaj Modu’nun en yenisi “Kale Haritası” oyun severlerden tam not alarak yayınlandığı ilk haftada en çok tercih edilen harita oldu.