Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Zula Süper Lig’de 4.haftayı geride bıraktık

Zula Süper Lig’de 4.haftayı geride bıraktık

Heyecan dolu Zula Süper Lig 4.haftasını geride bıraktık. 1907 Fenerbahçe, haftaya lider başlayan ve henüz mağlubiyeti bulunmayan ezeli rakibi Galatasaray Espor’un puan kaybını değerlendirerek zirveye oturdu.

8 Mart Cuma günü COZA Esports – Oyun Hizmetleri maçı ile 4.hafta heyecanı başladı. 2-0’lık skorla galip gelmeyi başaran Oyun Hizmetleri, 10 Mart’ta Bursa Espor’u da yenerek ikide iki yaptı. Haftayı kayıpsız kapatan diğer takımlar ise 1907 Fenerbahçe ve Ice Warriors oldu.

Galatasaray Espor lige iyi bir başlangıç yapan Mod-Z ile berabere kalarak liderliği ezeli rakibine kaptırdı. Mağlubiyet yüzü görmeyen tek ekip olarak karşımıza çıkan Galatasaray Espor bu ünvanını bu hafta da korumayı başardı. Sarı kırmızılı ekip, 1907 Fenerbahçe’yi 20 puan ile ikinci sırada takip ediyor.

COZA Esports, Oyun Hizmetleri karşısında istediği sonucu alamadığı gibi Gamers of Future karşısında da iyi bir performans ortaya koymasına rağmen mağlup olmaktan kurtulamadı.

Haftayı karlı kapatan ekiplerden biri olarak karşımıza çıkan Ice Warriors, Bursa Espor’a karşı son saniyesine kadar büyük çekişmeye sahip olan ve tam 53 dakika süren karşılaşmayı kazanmasını bildi. Ligde henüz galibiyet yüzü göremeyen İstanbul Espor’u da yenmeyi başaran Ice Warriors, ikide iki yaparak 6.sıraya yükselmeyi başardı. Özellikle Qwn ve BeQuu’nun performansları Ice Warriors’da öne çıktı. BeQuu ayrıca haftanın oyuncusu olmayı başardı.

Mod-Z haftanın ilk maçında 1907 Fenerbahçe karşısında istediğini alamasa da Galatasaray Espor karşısında gösterdiği performans ile yükselişinin geçici olmadığını ve yarışta olduğunu gösterdi.

Gamers of Future haftaya COZA Esports galibiyetiyle başlasa da Vengeance karşısında sürpriz bir şekilde berabere kaldı ve 2 puanı bu maçta bıraktı.

İlk haftalardaki performansını aratan Bursa Espor, haftayı iki mağlubiyet ile kapatarak yedinci sıraya geriledi.

Vengeance bu hafta Gamers of Future karşısında beraberlik alsa da ligin alt sıralarından kurtulmayı başaramadı.

İstanbul Espor Kulübü yine galibiyetle tanışamadı ve haftayı puansız kapatarak son sıraya yerleşti.

İşte 4.hafta sonunda ulaşan puan tablosu: