Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Zaitsev Turnuvasında Son 32 Turu

Zaitsev Turnuvasında Son 32 Turu

Wolfteam Zaitsev turnuvasında son 32 tur heyecanı başladı. Rekor katılımın gerçekleştiği ve 1175 takım/ 3528 oyuncunun kayıt yaptırdığı dev turnuvada adım adım sona doğru yaklaşılıyor. Gerçekleşen 6 elemenin ardından son 32’ye kalmayı başaran takımlar son 16 turu için kozlarını paylaşacak ve sadece en iyiler adlarını bir üst tura yazdırmayı başaracak. 

Son 32 turunda mücadele düzeyi son derece yüksek maçlar gerçekleşirken, aynı zamanda sürpriz sonuçların da alındığına tanıklık ettik. Çekişmeli maçların ardından son 32’ye kalmayı başaran takımlar ise bir kez daha ‘’en iyisi biziz’’ demek için mücadele edecek. Son 32 tur mücadelesi 25 Mart Pazartesi günü tamamlanmış olacak ve büyük finale bir adım daha yaklaşılacak. 

Büyük turnuvanın şampiyonu olan takım 30.000 TL, turnuvada ikinci olan takım 15.000 TL, üçüncü takım 7.500 TL, dördüncü ve sekizinci sıra arasında yer alacak takımlar 2.100 TL, 9-16 arası 1.500 TL, 17-32 arası 900 TL, 32-64 arası 510.000 JP kazanacak. 

Her geçen turda büyüyen ödülün değeriyle birlikte hiç şüphe yok ki mücadele de en üst seviyelere tırmanmış olacak. Hangi takım rekor katılımlı turnuvanın şampiyonu olacak? Hangi takımlar turnuvaya veda edecek, hangi takımlar büyük ödüle bir adım daha yaklaşacak? Hep beraber göreceğiz.

Son 32’de gerçekleşecek mücadelelerin eşleşmeleri ise şu şekilde:

FirsTouch – lAimJust

Classio – Cappucino 

SniperWT – Jesterof

Winnercompany – TheJokerz

OLDGaming – LatterS 

MakeComing – Egola 

SingleCavor – TURQUALİTY 

Mawa Team – CWOKM 

SupernatioN – TheMawa 

Restarting – ÇekmeköyEspor 

Hartge – BeyGencler 

lmTurkish – Nexus 

SpartaKaos – VenturouS

HasakiMakata – The Avengers 

IVAREXI – EducationTEAM

BattleWin – Steel Tactics e-Sport