Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Yiğit Kirazcı röpoortajı | İyi Oyun Filmi Galası

Yiğit Kirazcı röpoortajı | İyi Oyun Filmi Galası

2 Kasım’da vizyona girecek olan İyi Oyun filminin galasından canlı röportajlara devam ediyoruz! Özer karakterini oynayan Yiğit Kirazcı Röportajı karşınızda!

Soru: Karakterden bahsedebilir misinz?

Özer: Özer buradaki Beş Benzemez’in koçu. Kendisi de 7 sene önce oyuncuymuş baka bir takımda fakat başka bir arkadaşına iftira atmış o da zarar verdiği için men edilmiş bu oyundan ve bir bilgisayarcıda çalışıyor. Takımın sahibi sonra Özer’e gelip Öze gel takımın koçluğunu yap sen biliyorsun bu işleri diyor. Özer önce kabul etmiyor, sonra kabul ediyor sonra da orda kendiyle mücadeleye başlıyor. Hem istediği şey orada olmak ama bir yandan da kimseye zarar vermek istemiyor çünkü çok sinirli birisi, kendine hakim olma mücadelesi veriyor.

Soru: Karakteri sevdiğinizi duydum, neden?

Biraz deli ve arzusuyla korkusu aynı yere gidebiliyor, dolayısıyla içinden bir hırs doğabiliyor.

Soru: Bu filmden önce esporlar ilgili ne biliyordunuz?

17’den 21’e kadar Counter Strike biliyordum, klanımız vardı. Çok insan vardı, hatta bir internet kafenin 3. katında en arkadaki odayı kapatırdık orada oynardık. LoL ile pek alakam yoktu açıkcası. Şimdi de Steam’den CS:GO oynuyorum. Şeyi biliyordum tabi hero var mana var vs. ama tabi LoL’de daha kapsamlı ama bir yandan da insanların çok eğlendiği bir oyun. Hem oynayıp hem para kazanmak daha cazip geliyor. Ben ne çıkacağını bilmiyordum, çok eğlendik tabi, izleyenler çok beğendiğini söylüyorlar ama göreceğiz.

Soru: CS:GO takımında oyuncu olmak ister miydiniz?

Tabi ki isterim. A’ya giderken B’ye kaçmak sis atıp fake atıp geri gelmek isterim. Kim istemez!