Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Yeni timsah Alive oldu!

Yeni timsah Alive oldu!

Bursaspor'un yeni nişancısı Alive oldu.

2019 Kış Mevsimi'nde beklentilerin oldukça uzağında kalan Bursaspor Esports, ilk hamlesini yaptı ve Güney Koreli nişancı Alive kadrosuna kattı. Alive, aslında ülkemize pek yabancı sayılmaz. 2018 yılında Pars eSports forması giyen Alive, Bursa ile beraber kariyerinde 7 takımda bulundu. 21 yaşındaki oyuncu son olarak Brion Blade forması giydi.

Profesyonel kariyerine Stardust takımıyla başlayan 21 yaşındaki oyuncu CK'de mücadele etti. Stardust ile LCK'e yükselemeyen Alive, APK Prince takımına transfer oldu. APK'de bir türlü kadroya giremeyen Alive, I Gaming Star'a transfer oldu. IGS ile CK'de boy gösterdi ancak takım olarak kötü performans sergilediler ve sezonu 8. sırada tamamladılar. Oyuncu daha sonra DAMWON'a transfer olsa da LCK'e bir türlü yükselemedi ve Pars eSports'a transfer oldu. Pars ile o dönemki adıyla Yükselme Ligi'nde mücadele etti. Pars eSports'ta Luana, Crystal, Saulius ve Absolute ile takım arkadaşı oldu. Yükselme Ligi'nde takımca çok iyi performans sergilediler ve finalde Youth Crew'u 30 mağlup ettiler.

Daha sonra Brion Blade ile yeniden CK'de şansını denedi ancak bu seferde VSG engeline takıldılar. Kore'de istediğini bulamayan Alive'ın son durağı Bursaspor Esports oldu. Öte yandan Bursaspor'un diğer transferleri ise merak konusu.