Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Yeni Marvel’s Avengers tasarımları

Yeni Marvel’s Avengers tasarımları

Marvel’s Avengers’ın yeni Thor ve diğer tasarımları yayınlandı!
Görünüşe göre Crystal Dynamics, fanların “feedback”lerini duydu ve bazı tasarımları tekrardan tasarladı.
Crystal Dynamics Marvel’s Avengers oyununu E3 2019’da ilk kez duyurduğunda birçok kişi oyunun görsel tasarımlarını, özellikle de bazı karakterlerin tasarımlarını, olumsuz yönde eleştirmişti. En çok eleştiri alan tasarım Black Widow’un “Erkeksi”, geçen sene küçük geliştirmeler alan, görünüşü olmuştu. Son çıkan erken erişim fragmanından anladığımız kadarıyla Thor’un artık yeni bir saç stili ve oyunun bazı alanlarında genel birtakım geliştirmeler var. Farkları görmek için aşağıda dotesports’un yaptığı bazı fotoğraflara göz atın.
Kısa not: Aşağıdaki değişiklikler aslında Ekim ayında eklenmiş olabilir ama stüdyo’nun sınırlı sayıda çekim yayınlamasından dolayı revize edilmiş Thor’a kısaca bakabildin ve tamamen karşılıklı bir karşılaştırma olmayabilir.Gördüğünüz gibi Thor’un yeni saçı şekil ve daha yumuşak olmuş.

Bazılarınız 2019 versiyonunun Thor’un MCU’daki (Marvel Cinematic Universe) ilk haline benzetebilir ve 2020 versiyonunun Avengers 2: Age of Ultron veya Thor: Ragnorok’un başındaki haline benzetebilir. Daha fazla küçük değişiklikler olduğuna emin olsak da fragman’dan bulabildiğimiz bütün değişiklikler bunlar. Ne yazık ki Black Widow karakterine veya Kaptan Amerika karakterine bakamadık ve görünüşe göre Demir Adam aynı görünüşe sahip. Genel olarak, bazı (tartışmaya açık) geliştirmeler yapılmış ve en azından görünüşe göre Crystal Dynamics sıkı çalışmaya devam ediyor. Oyunun ertelenmesinden elde edilen ek aylarla takımın neler yapacağı ise daha da ilgi çekici. Aslında oyun bu Mayıs çıkış yapacaktı ancak Eylül’e ertelendi. 
Sizler Thor’un yeni saçı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni saçını mı yoksa eski saçını mı tercih ederdiniz?

via: dotesports