Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Yaz Mevsimi Çeyrek Finalleri Başlıyor!

Yaz Mevsimi Çeyrek Finalleri Başlıyor!

Yaz Mevsimi Çeyrek Finalleri Başlıyor!

 

9 hafta süren VFŞL’nde artık finaller başlamak üzere. Bu hafta sonu dört takım çeyrek final maçlarını oynayacak ve yarı finalden başlayan Royal Youth ve SuperMassive’e rakip olarak yoluna devam edecek. Bo5 maç sistemiyle birbiri ile eşleşen takımları şu şekilde;

 

Cumartesi 14:00

Beşiktaş Esports – Team Aurora

Lig aşaması boyunca beklenenin üzerinde performans göstermiş iki takım, adını yarı finale yazdırmak için vadiye inecek. Aurora cephesinde moraller yüksek ve kendine güven tam diyebiliriz. Padden ve Mojito’nun yükselen formu takım oyunları onların bu yolculuğunda öne çıkan başlıklar oldu. Fakat Beşiktaş’ta bu mevsim hiç olmadığı kadar inançlı. Yaptıkları ormancı rotasyonu istediklerini veriyor ve alt koridorda neredeyse ligin en iyi takımları arasında. Maç için iki takımında kazanma şansı eşit demek çok doğru olur.

Pazar 14:00

Galatasaray Esports – 1907 Fenerbahçe

Kış mevsimi şampiyonu 1907 Fenerbahçe, bu sezonun büyük bir kısmını ligin üst sıralarında geçiren Galatasaray ile bir üst tur için mücadele edecek. Galatasaray Esports kadrosuna kattığı Dumbledoge ile finallere hazır diyebiliriz. 1907 Fenerbahçe cephesinde ise lig aşamasında sorunlar göze çarpsada, hazırlanmaları için geçen 15 günde belki tüm sorunlar giderildi. BOLULU, Untara, Hades ve Blue gibi yetenekli oyuncuları bünyesinde bulunduran 1907 Fenerbahçe, ünvanını korumak için bu sefer zorlu bir rakip olan Galatasarayı geçmek zorunda.