Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Haftanın ücretsiz oyunu Gnog

Haftanın ücretsiz oyunu Gnog

Haftanın ücretsiz oyunu Gnog

 

Her hafta ücretsiz oyunlar vermeye devam eden Epic Store’da bu haftanın ücretsiz oyunu Gnog. Puzzle oyun türünde yayınlanan oyunda aslında öne çıkanlar bir bulmacadan çok daha fazlası. Haftanın ücretsiz oyunu olarak çıkmasını ilk duyduğumda ne kadar yadırgasam da, oyunu oynadıktan sonra kendi türünde bir baş yapıt olduğunu anladım.

 

Genelde aksiyon ya da macera oyunlarını ücretsiz yapan Epic Store, bu sefer tarzının dışına çıktı ve bir puzzle oyununu 1 hafta boyunca tüm kullanıcılarına ücretsiz olarak sundu. Gnog’un normal satış fiyatı Epic Store için 17tl, Steam için ise 18.5tl.

 

GNOG, içlerinde gizli dünyaları saklayan tuhaf canavar kafalarını keşfetmekle ilgili 3 boyutlu dokunsal bir oyun. Göz alıcı tasarımlarla, canlı etkileşimlerle dolu ve zengin, tepkisel bir oyun müziği içeren oyunda el yapımı kafalar, sen onları yakalayıp, dürtüp, döndürüp, çektikçe ve her biri eşsiz biçimde alımlı zımbırtılarla oynadıkça hayat buluyor.

 

Herkesçe takdir edilen indie stüdyosu KO_OP tarafından, sevilen oyun yapım inisiyatifi Double Fine Presents'in katkılarıyla piyasaya sürülen GNOG, oyuncakların ve gizemlerin dokunsal dünyasında geçen 3 boyutlu bir yapboz oyunu. Oturduğun yerden veya çarpıcı VR'de yüz yüze olarak, eşsiz biçimde alımlı canavar kafalarını çevir, onlara tıkla, onları kavra, dürt, döndür, çek ve onlarla oyna. Göz alıcı tasarımlarla, oyunbaz etkileşimlerle dolu ve zengin, tepkisel bir oyun müziği içeren oyunda el yapımı kafalar ellerinde can bulacak!

 

https://www.epicgames.com/store/en-US/product/gnog/home