Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Worlds 2019’da 4. gün heyecanı başlıyor!

Worlds 2019’da 4. gün heyecanı başlıyor!

Worlds 2019 heyecanı tüm hızıyla devam ediyor! 

Grup aşamasında 4. güne girerken maçlar her geçen gün biraz daha önem kazanmaya başladı. Toplamda her takımın 6 maç oynayacağı grup aşamasında bazı gruplarda dengeli bir galibiyet-mağlubiyet oranı varken bazı gruplarda ise henüz galibiyet alamamış olan takımlar bulunuyor. 

İşte karşınızda bugün oynanacak maçlar:

 

Günün ilk karşılaşmasında RNG, Fnatic ile karşılaşacak. Her iki takımın da birer galibiyet ve mağlubiyeti bulunuyor. SKT‘nin Clutch Gaming‘i yenmesine kesin gözüyle bakıldığı için her iki ekip de zirveden daha fazla uzaklaşmak istemeyecektir.

Fun Plus Phoenix ve GAM Esports da saat 18:00’de karşı karşıya gelecek. B grubunda tüm takımların birer galibiyet ve mağlubiyeti bulunuyor. Bundan dolayı tüm takımlar günü galibiyetle kapatıp liderlik koltuğuna oturmaya çalışacak. Grubun diğer karşılaşması ise Spylce ile J Team arasında saat 19:00’da oynanacak. 

A Grubu‘nda günün ilk maçı saat 20:00’de Griffin ile C9 arasında oynanacak. Her iki takımda buradan galibiyet ile ayrılarak 2.’lik koltuğunu kapmak için mücadele edecek. Günün son maçında ise Hong Kong Attitude ve G2 Esports karşı karşıya gelecek. HKA gruptaki ilk galibiyetini almak için sahneye çıkacak. G2 ise 3’te 3 yaparak zirvedeki yerini sağlamlaştırmaya çalışacak. 

Bugün oynanacak olan maçların öncesinde gruplardaki puan durumları şu şekilde: