Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri G2 Esports Domino’s ile partnerliğini duyurdu

G2 Esports Domino’s ile partnerliğini duyurdu

Berlin merkezli espor organizasyonu G2 Esports, pizza restoranı zinciri Domino’s ile ortaklığını duyurdu. Ortaklık özellikle bu yıl Avrupa'da gerçekleşecek olan League of Legends Worlds 2019’a yoğunlaşacak.

Organizasyonun grup aşamasındaki son gününde yani 18 Ekim'de G2 Esports’un merkezinde bir görüşme partisi organize edilecek. Etkinliğin sloganı “#G2 Delivers” olacak ve sosyal medya içerikleri ve etkinlik aktivasyonları ile etkinlik desteklenecek.

G2 Esports CEO'su Carlos “Ocelote” Rodriguez partnerlik hakkında şunları söyledi: “Profesyonel bir oyuncu olduğumda Domino’s bana sponsor olmuştu. Şimdi G2'nun CEO'su olarak ortaklık çok daha kapsamlı bir hale geldi ve Domino’s’un resmi pizza ortağımız olması bizim için büyük bir onur.”

G2 Esports, LEC’in en köklü 10 organizasyonundan biri.  Organizasyonun aynı zamanda AORUS, NEEDforSEAT, Red Bull, Logitech G, AOC, paysafecard, Twitch ve Esport Management gibi firmalarla da ortaklığı bulunuyor.

Bu partnerlik Domino’s’un spora yaptığı ilk yatırım değil. Alman merkezli organizasyonun LVP ve Gfinity ile de ortaklığı bulunuyor.