Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri World of Warcraft 8.1.5 yaması neler getirdi?

World of Warcraft 8.1.5 yaması neler getirdi?

Sevilen World of Warcraft oyununa gelen 8.1.5 yamasında Darkmoon Faire güncellemesi yapıldı. Bu güncelleme ile birlikte oyuna hız treni, üç yeni evcil hayvan öğesi ve balık kafası şeklinde kozmetikler eklendi. Bu yamayla birlikte eklenen Darkmoon Faire 7 Nisan tarihinde oyuncular için erişilebilir olacak.

Oyuna gelen 8.1.5 yaması ile oyunda meydana gelen değişikler şu şekilde sıralanabilir:

  • Darkmoon Faire’e bir hız treni eklendi. Kullanmak için verilen bilet WHEE, aynı zamanda 1 saat boyunca oyuncu deneyimi ve itibarını %10 oranında yükseltiyor. Eğer Kul Tiran ve Zandalari Trolls da dâhil olmak üzere Allied Races kilidini açmak için yeterli itibar yoksa bu bileti kullanmak ideal bir seçim olabilir. Bu hız treni, Azeroth’un en yüksek, en hızlı ve en uzun treni olarak biliniyor.
  • Oyuna eklenen üç hayvan öğesi, her biri için 90 Darkmoon ödül bileti verilerek Carl Goodup’tan alınabilecek. Bu öğeler, Horse Balloon, Murloc Balloon, Wolf Balloon olarak sıralanabilir.
  • Etrafı denizle kaplı olan Darkmoon adasını yansıtan yeni kozmetikler de kullanılabilecek. Bunlar Severed Crimsonscale Head ve Severed Azurefin Head olarak ayrılan balık kafası şeklindeki giyilebilir öğelerdir.
  • Oyun içinde, belirlenen başarımların alınması sonucunda kazanılacak olan ödül biletleri ile Darkmoon Faire’de farklı öğeler satın alınabilecek ve bu alışverişler sırasında bazı indirimlerden yararlanmak da mümkün olacak.