Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Wolfcity şampiyonu Fırtına Boys oldu

Wolfcity şampiyonu Fırtına Boys oldu

Netmarble Türkiye, en popüler Türk yapımı bilgisayar oyunlarından biri olan Wolfteam için, Türkiye’nin pek çok şehrinde düzenlediği Wolfcity Turnuvası’nın 2. ayağını Ankara’da gerçekleştirdi. Anka Game Center’da düzenlenen Wolfcity Ankara Turnuvası’na 16 takım / 80 oyuncu katıldı. İzleyicilerin de yoğun ilgi gösterdiği turnuvada Fırtına Boys takımı güçlü rakiplerini yenerek şampiyon oldu.

Turnuvalar Türkiye’nin dört bir yanında

Türkiye’de 8 yıldan fazla bir süredir oyun severler tarafından büyük bir tutkuyla oynanan Wolfteam oyuncularının sayısı her geçen gün daha da artıyor. Bu ilgiyi karşılamak amacıyla Netmarble Türkiye, ülkemizin farklı şehirlerinde Wolfteam Türkiye Kupası 2019 kapsamında Wolfcity Turnuvaları düzenlemeye devam edecek.

Ankara’da düzenlenen turnuvada başarılı olan takım, İstanbul’da düzenlenecek Wolfteam Türkiye Kupası 2019 finallerinde de mücadele etme imkanı kazandı. 2019 finallerine katılmanın yolu Wolfcity Turnuvası’nda başarılı olmaktan geçiyor.

16 takım / 80 oyuncunun katıldığı turnuvaya, Wolfteam sahnelerinden tanıdık isimler de katıldı ve Wolfcity Ankara, muhteşem bir heyecana ev sahipliği yaptı. Rakiplerini birer birer geçmeyi başaran 2 takım finale çıkmayı başardı. Büyük finalde bir yanda Wolfcity Antalya şampiyonu ünvanına sahip HazeuP, diğer yanda ise yeni sezona güçlü bir şekilde gireceğinin sinyalini veren Fırtına Boys vardı. Oynanan 2 haritada rakibini geçmeyi başaran Fırtına Boys, Wolfcity Ankara’nın şampiyonu olmayı başardı. Özellikle geçen sezon gerçekleşen 2 sezon finalinde de en değerli oyuncu unvanına ulaşan TheJessly’nin üstün performansı şampiyonluğun kilidini açmayı başardı.Şampiyon olan Fırtına Boys 2000 TL, turnuvayı ikinci tamamlayan HazeuP takımı ise 500 TL’lik ödülün sahibi oldu.

Fırtına Boys